Gotowy do pracy.

Przetrząsacz VOLTO 55 w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 654 zł netto.¹

Gotowy do pracy.

Przetrząsacz VOLTO 55 w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 654 zł netto.¹

VOLTO 55 First CLAAS.

VOLTO 55 to kompaktowy przetrząsacz o szerokości roboczej 5,20 m. W wersji First CLAAS dodatkowo doposażony w koło zapasowe z uchwytem oraz koło kopiujące na trzypunktowym zaczepie, które zapewnia jednocześnie możliwe wysokie prędkości robocze i bardzo niskie zanieczyszczenie pokosu. Maszyna płynnie porusza się po nieregularnym terenie, ponieważ koło znacząco niweluje nierówności terenu.

Pakiet First CLAAS wyposażenia przetrząsacza VOLTO 55:

√ Koło zapasowe z uchwytem

√ Koło kopiujące na trzypunktowym zaczepie


Rata miesięczna przy zakupie przetrząsacza VOLTO 55 w wersji First CLAAS wynosi 654 zł netto.1

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.1


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Przykładowa niewiążąca propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 4,27% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Przykładowa sugerowana cena netto maszyny 37 379,00 PLN (ostateczna cena oferty jest dobrowolną decyzją danego autoryzowanego dealera CLAAS). Opłata manipulacyjna wynosi 700,00 zł. Propozycja dotyczy przetrząsaczy CLAAS VOLTO 55, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 16.11.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przedstawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).