Asortyment CLAAS FARM PARTS

Kompletny asortyment na potrzeby techniki rolniczej.

Wszystko, czego potrzebujesz.

Asortyment CLAAS FARM PARTS

Kompletny asortyment na potrzeby techniki rolniczej.

Wszystko, czego potrzebujesz.

CLAAS FARM PARTS – oferta produktów.

Gospodarstwa rolne stale się rozwijają i są prowadzone coraz bardziej profesjonalnie. Znacznie więcej oczekuje się dziś od maszyn i urządzeń, części zamiennych oferowanych przez różnych producentów, które są ogólnie dostępne na światowym rynku, czy wyposażenia domu i podwórza. Dzięki ofercie CLAAS FARM PARTS partner handlowy CLAAS dysponuje szerokim asortymentem produktów do zastosowań rolniczych. Znajdziesz w nim części i akcesoria, których potrzeba na co dzień: od wózków narzędziowych przez zęby do kultywatora aż po światła robocze czy pasujące do nich żarówki – oferta jest naprawdę bogata.

Zalety

Za pośrednictwem naszego partnera handlowego CLAAS udostępniamy ofertę produktów CLAAS FARM PARTS obejmującą części i akcesoria od różnych producentów, które są ogólnie dostępne na światowym rynku i w pełni pokrywają codzienne potrzeby związane z techniką rolniczą. W ofercie znajdują się zarówno części do ciągników, jak i zaopatrzenie potrzebne do uprawy gleby, podczas żniw, do utrzymania zwierząt, a także części hydrauliczne, elektryczne, do silników i przekładni. W szerokiej gamie produktów znajdują się również akcesoria przydatne do lasu i ogrodu, części do pojazdów i przyczep oraz wyposażenie warsztatowe.

Uwaga:

części zamienne i zużywające się oraz akcesoria do maszyn CLAAS będą w dalszym ciągu dostępne wyłącznie u partnera handlowego CLAAS pod oznaczeniem CLAAS ORIGINAL. Należą do nich wyprodukowane specjalnie dla określonych typów maszyn CLAAS i spełniające standardy techniczne oryginalne części zamienne oraz materiały eksploatacyjne (m.in. smary czy materiały do owijania balotów), które odznaczają się najwyższą jakością i mają przewagę technologiczną nad produktami konkurencji. „Wykonane na miarę. Niezawodne. Efektywne.” – to niezmienna dewiza CLAAS ORIGINAL.