Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 660 First CLAAS Plus w cenie 555 000 zł netto¹ i finansowaniem fabrycznym 0%² na 4 lata.

Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 660 First CLAAS Plus w cenie 555 000 zł netto¹ i finansowaniem fabrycznym 0%² na 4 lata.

ARION 660 First CLAAS Plus

Ciągnik o mocy 205 KM z CPM z przekładnią bezstopniową CMATIC objętą fabryczną ochroną MAXI CARE Protect CMATIC na okres 5 lat lub 5 000 motogodzin.3 W wersji First CLAAS Plus doposażony w szereg opcji zwiększających jakość i komfort pracy operatora.

Dodatkowo do każdego ciągnika ARION 660 w wersji First CLAAS Plus możliwe jest rozszerzenie ochrony MAXI CARE Protect na cały ciągnik ze specjalnym rabatem - 50%.4


Atrakcyjne wyposażenie ciągnika ARION 660 First CLAAS Plus w korzystnej cenie:

√ Moc maksymalna silnika 205 KM z CPM

√ Bezstopniowa przekładnia CMATIC

√ Amortyzowana oś

√ Układ hydrauliczny o wydatku 150 l/min

√ Cztery pary elektrycznych gniazd hydraulicznych

√ Przedni TUZ o udźwigu 4 000 kg ze sterowaniem z przodu

√ 5 lat / 5.000 mtg ochrony gwarancyjnej na przekładnię

√ Klimatyzacja

√ Tylny TUZ o udźwigu 8 000 kg

√ Skórzana kierownica

√ Amortyzowana kabina w 4 punktach

√ Przygotowanie pod Power Beyond

√ Ogumienie 650/65R42 oraz 540/65R30

√ Klimatyzowany schowek

√ Masa własna 8 350 kg

√ Pakiet Machine connect na 5 lat

√ 4 prędkości WOM

√ Komputer CIS z kolorowym ekranem

√ 8 świateł roboczych LED

√ Obrotowe błotniki przednie

Dodatkowe korzyści wersji First CLAAS Plus:

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne 0% na 4 lata pozwoli Ci na wymarzony zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.2

Całkowite bezpieczeństwo.

5 lat / 5000 godziny ochrony MAXI CARE Protect CMATIC przekładni bezstopniowej.3

Najszerszy pakiet ochrony.

Kupując ciągnik w wersji First CLAAS Plus, możesz rozszerzyć ochronę MAXI CARE Protect na cały ciągnik z rabatem 50%.4

Przekładnia bezstopniowa CMATIC – przełącz się na wyższy poziom:


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego Dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych Dealerów.

1 Sugerowana cena detaliczna fabrycznie nowego ciągnika CLAAS ARION 660 CMATIC w wersji First CLAAS Plus. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od Dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych autoryzowanych Dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży.

2 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 40% lub z oprocentowaniem 0% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 50%. Raty miesięczne lub kwartalne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 1% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy ciągników ARION serii 600, ciągników AXION serii 800 i 900 oraz ciągników Xerion, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).

3 Każdy fabrycznie nowy ciągnik kupiony od 01.10.2023 z przekładnią bezstopniową CMATIC, będzie objęty specjalną ochroną na 5 lat lub 5000 godz (w zależności co pierwsze upłynie) bez udziału własnego. Ochrona MAXI CARE Protect CMATIC będzie obejmowała wyłącznie komponenty przekładni CMATIC. Możliwe jest dokupienie ochrony MAXI CARE Protect na cały ciągnika. Gwarancji w ramach MAXI CARE udziela CLAAS Polska sp. z o.o. Szczegółowe warunki określa umowa  MAXI CARE.

4 Oferta rozszerzenia MAXI CARE Protect dla wybranych modeli ciągników CLAAS w wersji First CLAAS Plus jest dostępna z rabatem 50% od ceny regularnej MAXI CARE Protect przy założeniu tych samych parametrów, tj. czas obowiązywania / liczba motogodzin /wysokość wkładu własnego, określanych w umowie MAXI CARE.