365FarmNet – Twój partner w dziedzinie cyfrowego rolnictwa.

365FarmNet to niezależne od producenta oprogramowanie dla gospodarstw rolnych, które oferuje rozwiązania do uprawy roślin, kierowania gospodarstwem, zarządzania flotą, rolnictwa precyzyjnego i zarządzania stadem zwierząt.

365FarmNet – Twój partner w dziedzinie cyfrowego rolnictwa.

365FarmNet to niezależne od producenta oprogramowanie dla gospodarstw rolnych, które oferuje rozwiązania do uprawy roślin, kierowania gospodarstwem, zarządzania flotą, rolnictwa precyzyjnego i zarządzania stadem zwierząt.

365FarmNet.

Oto, co możemy wspólnie osiągnąć dla gospodarstwa dzięki otwartej platformie i elastycznym możliwościom zastosowania: mniej biurokracji – więcej czasu na prawdziwe rolnictwo.

Zarejestruj się na platformie lub pobierz aplikacje i zacznij korzystać za darmo.

Mobilna rejestracja prac, planowanie i analiza na komputerze stacjonarnym.

Wydajna praca – więcej czasu na prawdziwe rolnictwo!

Wersja podstawowa umożliwia wprowadzenie do rolnictwa cyfrowego.

Zarejestruj się bezpłatnie i od razu zacznij korzystać

  • Kartoteka pola
  • Ogólne zarządzanie łanem
  • Pogoda dla danego gospodarstwa
  • Graficzna mapa gospodarstwa
  • Interaktywny kalendarz roczny
  • Pełna funkcja dokumentacji
  • Dowód wzajemnej zgodności na potrzeby ochrony roślin i zazieleniania
  • Zdjęcia lotnicze z wykazem działek
  • Aplikacja 365Crop z kompleksowymi funkcjami

Możliwość indywidualnego dopasowania do Twoich potrzeb.

365FarmNet umożliwia zarządzanie urządzeniami wszystkich producentów za pomocą jednego programu.

365FarmNet tworzy platformę inteligentnych aplikacji producentów z różnych sektorów rolnictwa – od produkcji maszyn, środków ochrony roślin i nawozów aż po specjalistyczne oprogramowanie (np. w celu spełnienia wymogów rozporządzenie w sprawie nawozów (DüV))

Jedną z firm partnerskich jest CLAAS. Oferta stanowi połączenie różnych inteligentnych rozwiązań.

Crop View – dane satelitarne dotyczące siewu i nawożenia.

Crop View w 365FarmNet umożliwia rolnikom korzystanie ze zdjęć satelitarnych i stanowi łatwy wstęp do rolnictwa precyzyjnego. Rolnicy mogą łatwo korzystać ze zdjęć satelitarnych, aby precyzyjniej zarządzać działaniami w gospodarstwie. Crop View oferuje przejrzystą i prostą prezentację pól i stanu wegetacji oraz umożliwia tworzenie na tej podstawie map aplikacji. Można odfiltrować pola zależnie od rodzaju roślin, a różnice w wegetacji są widoczne na pierwszy rzut oka. Crop View stanowi zatem prostą i praktyczną pomoc przy podejmowaniu decyzji na podstawie regularnie aktualizowanych i historycznych zdjęć satelitarnych – bez konieczności posiadania specjalnej wiedzy z zakresu IT. Dzięki temu rolnicy zyskują solidne podstawy do podejmowania decyzji związanych z optymalnym planowaniem procesów.

Wypróbuj Crop View


TELEMATICS i porównywanie danych pól TELEMATICS w 365FarmNet.

Dzięki modułom TELEMATICS oraz porównywania danych pól TELEMATICS użytkownik ma stałą kontrolę nad aktywnością maszyn TELEMATICS z dowolnej lokalizacji bezpośrednio w 365FarmNet. Ważne informacje w czasie rzeczywistym oraz trasy przejazdów maszyn można wyświetlać bezpośrednio na karcie gospodarstwa. Mapy plonowania i ślady przejazdów są przekazywane do programu na żywo. Moduł porównywania danych pól TELEMATICS umożliwia łatwiejsze korzystanie z modułu telematyki CLAAS w połączeniu z automatyczną dokumentacją dzięki generowaniu i przesyłaniu danych źródłowych pola z 365FarmNet. Warunkiem jest posiadanie aktualnej licencji TELEMATICS.

Wypróbuj TELEMATICS


Próbki gleby w 365FarmNet.

Od planowania próbek gleby do mapy aplikacji: z 365FarmNet masz wszystko jak na dłoni. Dostarczające istotnych informacji próbki są podstawą optymalnego zagospodarowania gruntów. Umożliwiają sporządzanie map aplikacji w celu precyzyjnego nawożenia (np. wapnowanie lub nawożenie podstawowe). 365FarmNet to partner we wszystkich sprawach: od planowania próbek gleby do eksportu map aplikacji. Rolnictwo precyzyjne jeszcze nigdy nie było tak proste.

Więcej na temat Precision Farming


Planowanie śladów przejazdów LACOS.

Otrzymuj obiektywne zalecenia dotyczące tras, by oszczędzać w ten sposób czas pracy i koszty paliwa oraz chronić glebę i swoje maszyny.

Dla każdego pola tworzony jest wybór potencjalnych śladów przejazdu. Na podstawie parametrów, takich jak liczba nawrotów, do systemu prowadzenia przesyłany jest najbardziej efektywny ślad przejazdu. Ponadto istnieje możliwość eksportu śladów przejazdu również w postaci pliku Shape. Dzięki określeniu optymalnej linii A-B dla pól można dodatkowo oszczędzić czas pracy i koszty paliwa oraz zapewnić wydajną i chroniącą zasoby uprawę gleby i pól.

Wypróbuj planowanie śladów przejazdów LACOS


Z aplikacjami 365FarmNet na iOS i Android dokumentacja i zapis informacji przebiegają dokładnie tam, gdzie odbywa się praca – w oborze lub w polu. Nieważne, czy pracujesz na smartfonie czy na tablecie: gospodarstwo możesz mieć zawsze przy sobie. Zapis prac jest możliwy również offline bez dostępu do sieci.