365FarmNet – Twój partner w dziedzinie cyfrowego rolnictwa.

Dzięki 365FarmNet możesz zarządzać gospodarstwem niezależnie od branży i producenta sprzętu – na miejscu i w drodze – w wersji podstawowej bezpłatnie!

365FarmNet – Twój partner w dziedzinie cyfrowego rolnictwa.

Dzięki 365FarmNet możesz zarządzać gospodarstwem niezależnie od branży i producenta sprzętu – na miejscu i w drodze – w wersji podstawowej bezpłatnie!

365FarmNet.

Oto, co możemy wspólnie osiągnąć dla gospodarstwa dzięki otwartej platformie i elastycznym możliwościom zastosowania: mniej biurokracji – więcej czasu na prawdziwe rolnictwo.

Zarejestruj się w portalu lub pobierz aplikacje i zacznij korzystać za darmo.

Mobilna rejestracja prac, planowanie i analiza na komputerze stacjonarnym.

Wydajna praca – więcej czasu na prawdziwe rolnictwo!

Wersja podstawowa umożliwia wprowadzenie do rolnictwa cyfrowego.

Zarejestruj się bezpłatnie i uzyskaj natychmiastowy dostęp

  • Kartoteka pola
  • Ogólne zarządzanie łanem
  • Pogoda dla danego gospodarstwa
  • Graficzna mapa gospodarstwa
  • Określenie zapotrzebowania na nawóz
  • Interaktywny kalendarz roczny
  • Pełna funkcja dokumentacji
  • Dowód wzajemnej zgodności na potrzeby ochrony roślin i zazieleniania
  • Zdjęcia lotnicze z wykazem działek
  • Dwie aplikacje (365Crop & 365Cattle)

Indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb

Jako rozwiązanie opracowane we współpracy z firmami partnerskimi 365FarmNet umożliwia zarządzanie urządzeniami wszystkich producentów za pomocą jednego programu.

W ten sposób 365FarmNet tworzy platformę inteligentnych aplikacji producentów z różnych sektorów rolnictwa – od producentów maszyn, środków ochrony roślin i nawozów aż po dostawców technologii dla produkcji zwierzęcej.

Jedną z firm partnerskich jest CLAAS. Oferta stanowi połączenie różnych inteligentnych rozwiązań.

CLAAS Crop View w 365FarmNet

CLAAS Crop View w 365FarmNet umożliwia rolnikom korzystanie ze zdjęć satelitarnych i ułatwia włączenie w dziedzinę rolnictwa precyzyjnego. Rolnicy mogą łatwo korzystać ze zdjęć satelitarnych, aby precyzyjniej zarządzać działaniami w gospodarstwie. Crop View oferuje przejrzystą i prostą prezentację własnych pól i stanu wegetacji oraz umożliwia tworzenie map aplikacji na ich podstawie. Można odfiltrować pola zależnie od rodzaju roślin, a różnice w wegetacji są widoczne na pierwszy rzut oka. Crop View stanowi zatem prostą i praktyczną pomoc przy podejmowaniu decyzji na podstawie regularnie aktualizowanych i historycznych zdjęć satelitarnych – bez konieczności posiadania specjalnej wiedzy z zakresu IT. Dzięki temu rolnicy zyskują solidne podstawy do podejmowania decyzji związanych z optymalnym planowaniem procesów.


TELEMATICS i porównywanie danych pól TELEMATICS w 365FarmNet.

Dzięki modułom TELEMATICS oraz porównywania danych pól TELEMATICS użytkownik ma stałą kontrolę nad aktywnością maszyn TELEMATICS z dowolnej lokalizacji bezpośrednio w 365FarmNet. Ważne informacje w czasie rzeczywistym oraz trasy przejazdów maszyn można wyświetlać bezpośrednio na karcie gospodarstwa. Mapy plonowania i ślady przejazdów są przekazywane do programu na żywo. Moduł porównywania danych pól TELEMATICS umożliwia łatwiejsze korzystanie z modułu telematyki CLAAS w połączeniu z automatyczną dokumentacją dzięki generowaniu i przesyłaniu danych źródłowych pola z 365FarmNet. Warunkiem jest posiadanie aktualnej licencji TELEMATICS.


Próbki ziemi w 365FarmNet.

Próbki ziemi zostają od razu zwizualizowane na karcie gospodarstwa. Usługę tę oferujemy wraz z partnerem CLAAS Landsberg. Próbki ziemi wyświetlają się bezpośrednio w programie 365FarmNet. Oszczędza to czas i wysiłek. Więcej informacji udzielą specjaliści EASY.


Optymalizacja trasy przejazdu w 365FarmNet.

Dzięki optymalizacji trasy przejazdu autorstwa CLAAS zintegrowanej w programie 365FarmNet rolnik może optymalnie planować pracę na polu.

Na podstawie kilku danych ramowych, takich jak szerokość robocza, uwrocie i prędkość, są automatycznie obliczane czas pracy na polu i długość trasy dla każdego zadania oraz jest sporządzana optymalna linia AB. To nie tylko ułatwienie pracy, ale również oszczędność czasu i zasobów.


Z aplikacjami 365FarmNet na iOS i Android dokumentacja i zapis informacji przebiegają dokładnie tam, gdzie odbywa się praca – w oborze lub w polu. Nieważne, czy pracujesz na smartfonie, czy na tablecie: gospodarstwo możesz mieć zawsze przy sobie. Zapis prac jest możliwy również offline bez dostępu do sieci.