Gotowy do pracy.

Ciągnik AXION 830 First CLAAS Plus z przekładnią CMATIC i korzystnym finansowaniem fabrycznym 0%¹ na 4 lata.

Gotowy do pracy.

Ciągnik AXION 830 First CLAAS Plus z przekładnią CMATIC i korzystnym finansowaniem fabrycznym 0%¹ na 4 lata.

AXION 830 First CLAAS Plus

Ciągnik o mocy maksymalnej 235 KM z przekładnią bezstopniową CMATIC objętą fabryczną ochroną MAXI CARE Protect CMATIC na okres 5 lat lub 5 000 motogodzin.2  W wersji First CLAAS Plus  doposażony w szereg opcji zwiększających jakość i komfort pracy operatora.

Dodatkowo do każdego ciągnika AXION 830 w wersji First CLAAS Plus możliwe jest rozszerzenie ochrony MAXI CARE Protect na cały ciągnik ze specjalnym rabatem - 50%.3

Atrakcyjne wyposażenie ciągnika AXION 830 First CLAAS Plus:

√ Moc maksymalna silnika 235 KM

√ Bezstopniowa przekładnia CMATIC

√ Amortyzowana oś przednia

√ Układ hydrauliczny o wydatku 205 l/min

√ Cztery pary zaworów elektrohydraulicznych

√ Przedni TUZ o udźwigu 5 800 kg ze sterowaniem z przodu

√ 5 lat / 5.000 mtg ochrony gwarancyjnej na przekładnię

√ Klimatyzacja

√ Tylny TUZ o udźwigu 9 700 kg

√ Skórzana kierownica

√ Amortyzowana kabina w 4 punktach

√ Power Beyond z tyłu ciągnika

√ Ogumienie 710/70 R38 oraz 600/65 R28

√ Klimatyzowany schowek

√ Masa własna 9 150 kg

√ Pakiet Machine connect na 5 lat

√ WOM 540/540 ECO + 1000 obr./min

√ Komputer CIS+  z kolorowym ekranem

√ 16 świateł roboczych LED

√ Przygotowanie GPS PILOT READY

√ Hamowanie silnikiem 

√ Rozkład masy 50/50 rozstaw osi 2,98 m

√ Funkcja Park Lock na dźwigni REVERSHIFT

√ Fotel komfortowy, z tkaniny, amortyzowany pneumatycznie, obracany

Dodatkowe korzyści wersji First CLAAS Plus:

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne 0% na 4 lata pozwoli Ci na wymarzony zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.1

Całkowite bezpieczeństwo.

5 lat / 5000 godziny ochrony MAXI CARE Protect CMATIC przekładni bezstopniowej.2

Najszerszy pakiet ochrony.

Kupując ciągnik w wersji First CLAAS Plus, możesz rozszerzyć ochronę MAXI CARE Protect na cały ciągnik z rabatem 50%.3

Opinie klientów:


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego Dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych Dealerów.

1 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 40% lub z oprocentowaniem 0% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 50%. Raty miesięczne lub kwartalne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 1% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy ciągników ARION serii 600, ciągników AXION serii 800 i 900 oraz ciągników Xerion, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).

2 Każdy fabrycznie nowy ciągnik kupiony od 01.10.2023 z przekładnią bezstopniową CMATIC, będzie objęty specjalną ochroną na 5 lat lub 5000 godz (w zależności co pierwsze upłynie) bez udziału własnego. Ochrona MAXI CARE Protect CMATIC będzie obejmowała wyłącznie komponenty przekładni CMATIC. Możliwe jest dokupienie ochrony MAXI CARE Protect na cały ciągnika. Gwarancji w ramach MAXI CARE udziela CLAAS Polska sp. z o.o. Szczegółowe warunki określa umowa  MAXI CARE.

3 Oferta rozszerzenia MAXI CARE Protect dla wybranych modeli ciągników CLAAS w wersji First CLAAS Plus jest dostępna z rabatem 50% od ceny regularnej MAXI CARE Protect przy założeniu tych samych parametrów, tj. czas obowiązywania / liczba motogodzin / wysokość wkładu własnego, określanych w umowie MAXI CARE.