Gotowa do pracy.

Kosiarka tylna z zawieszeniem bocznym DISCO 3200 CONTOUR w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 1009 zł netto.¹

Gotowa do pracy.

Kosiarka tylna z zawieszeniem bocznym DISCO 3200 CONTOUR w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 1009 zł netto.¹

DISCO 3200 CONTOUR First CLAAS.

DISCO 3200 CONTOUR to kosiarka dyskowa o szerokości roboczej 3m wyposażona w belkę tnącą MAX CUT oraz hydropneumatyczne odciążenie ACTIVE FLOAT. Dodatkowo, w wersji wyposażenia First CLAAS, maszyna doposażona jest w hydrauliczną blokadę transportową oraz płozy ścieralne.

Zapadka zabezpieczająca ma podwójną funkcję – ryglowania transportowego oraz ogranicznika przy podnoszeniu do uwroci. Płozy ścieralne, wykonane z odpornej na ścieranie stali, osłaniają belkę tnącą, co zdecydowanie zwiększa trwałość maszyny.

Pakiet First CLAAS wyposażenia kosiarki DISCO 3200 CONTOUR:

√ Hydrauliczna blokada transportowa

√ Płozy ścieralne

Rata miesięczna przy zakupie kosiarki DISCO 3200 CONTOUR w wersji First CLAAS wynosi 1 009 zł netto.1

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.1


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Przykładowa niewiążąca propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 4,27% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Przykładowa sugerowana cena netto maszyny 57 681,00 PLN (ostateczna cena oferty jest dobrowolną decyzją danego autoryzowanego dealera CLAAS). Opłata manipulacyjna wynosi 700,00 zł. Propozycja dotyczy kosiarek CLAAS DISCO 3200 CONTOUR, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 16.11.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przedstawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).