Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 470 w wersji First CLAAS w cenie 375 000 zł netto¹ i finansowaniem fabrycznym² w formie 2,31% na 2 lata.

Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 470 w wersji First CLAAS w cenie 375 000 zł netto¹ i finansowaniem fabrycznym² w formie 2,31% na 2 lata.

ARION 470 First CLAAS.

Ciągnik o mocy 155 KM z CPM i rozkładem masy 50/50 sprawdza się w pracach pomocniczych i głównych. Amortyzowana przednia oś, skórzana kierownica to tylko dwa z pośród wielu udogodnień komfortu oferowanych ciągnikach First CLAAS. SMART STOP jest bardzo przydatny do prac z ładowaczem, prasą rolującą lub podczas manewrowania. Wielofunkcyjny uchwyt, niezależnie od zadania pozwala na pewne sterowanie ciągnikiem. 

Sprawdź co oferują nasze maszyny w bogatej wersji wyposażenia First CLAAS.

Atrakcyjne wyposażenie ciągnika ARION 470 First CLAAS w korzystnej cenie:

√ Moc maksymalna silnika 155 KM z CPM

√ Amortyzowana oś

√ Układ hydrauliczny o wydatku 100 l/min

√ Trzy pary gniazd hydraulicznych

√ SMART STOP

√ Automatyka skrzyni biegów​ z tempomatem

√ 6 biegów pod obciążeniem​

√ Automatyczna klimatyzacja

√ TUZ o udźwigu 5,75 tony

√ Skórzana kierownica

√ Amortyzowana kabina

√ Podgrzewany i pneumatycznie amortyzowany DELUX fotel operatora

√ Rewerser na wielofunkcyjnych uchwycie​

√ Radio CLAAS z MP3, BLUETOOTH i zestawem głośnomówiącym

√ Ogumienie 600/65R38 oraz 480/65R28​

√ Klimatyzowany schowek

√ Masa własna 5820 kg

√ Pakiet Machine connect na 5 lat​

√ 3 prędkości WOM​

√ Komputer CIS z kolorowym ekranem

√ Luk dachowy​

√ Obrotowe błotniki przednie

Wszystko pod kontrolą.

Pakiet Machine connect w cenie maszyny na 5 lat.

Wkrocz do świata rozwiązań cyfrowych i zwiększ możliwości swojej maszyny.

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na wymarzony zakup, w prosty wygodny i przejrzysty sposób2.

Stworzony lider.

ARION serii 470 to zwycięzca niezależnego testu Profi. Potwierdził swoją przewagę nad pozostałymi konkurentami. 


Pobierz teraz

Opinie klientów:


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Sugerowana cena detaliczna fabrycznie nowego ciągnika CLAAS ARION 470 w wersji First CLAAS. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych autoryzowanych dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży.

2 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 2,31% na okres 2 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięcznie lub kwartalne. Opłata manipulacyjna wynosi 1% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy ciągników ARION serii 400, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 01.09.2023r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 31.12.2023r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS.