Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 630 w wersji First CLAAS w cenie 460 000 zł netto² i finansowaniem fabrycznym³ w formie 0% nawet do 3 lat.

Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 630 w wersji First CLAAS w cenie 460 000 zł netto² i finansowaniem fabrycznym³ w formie 0% nawet do 3 lat.

ARION 630 First CLAAS.

Duży rozstaw osi, rozkład masy 50/50 oraz szerokie ogumienie 650/65R38 pozwalają na pełne wykorzystanie jego 165 KM. TUZ o udźwigu 8.000 kg, przedni TUZ o udźwigu 4.000 kg, pompa hydrauliczna typu LS o wydatku 150 l/min oraz 4 pary zaworów hydraulicznych pozwalają na pracę z różnymi maszynami. O komfort dba amortyzowana przednia oś, amortyzowana 4 punktowo kabina, oraz klimatyzowany schowek. Czy już wiesz co ARION 630 First CLAAS może zrobić dla Ciebie?

Sprawdź co oferują nasze maszyny w bogatej wersji wyposażenia First CLAAS.

Atrakcyjne wyposażenie ciągnika ARION 630 First CLAAS w korzystnej cenie:

√ Moc maksymalna silnika 165 KM​

√ Amortyzowana oś​

√ Układ hydrauliczny o wydatku 150 l/min​

√ Cztery pary gniazd hydraulicznych​

√ Przedni TUZ o udźwigu 4 000 kg​

√ Automatyka skrzyni biegów​

√ 6 biegów pod obciążeniem​

√ Klimatyzacja​

√ TUZ o udźwigu 8 000 kg​

√ Skórzana kierownica​

√ Amortyzowana kabina w 4 punktach​

√ Przygotowanie pod Power Beyond​

√ Ogumienie 650/65R38 oraz 540/65R28​

√ Klimatyzowany schowek​

√ Masa własna 7 450 kg​

√ Pakiet Machine connect na 5 lat​

√ 4 prędkości WOM​

√ Komputer CIS z kolorowym ekranem​

√ 8 świateł roboczych LED​

√ Obrotowe błotniki przednie​

Wszystko pod kontrolą.

Pakiet Machine connect na 5 lat. 

Wkrocz do świata rozwiązań cyfrowych i zwiększ możliwości swojej maszyny.

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na wymarzony zakup, w prosty wygodny i przejrzysty sposób.3

Całkowite bezpieczeństwo.

5lat/ 5000 godzin ochrony MAXI CARE Protect CMATIC przekładni bezstopniowej1

Opinie użytkowników:


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego Autoryzowanego Dealera CLAAS udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla Autoryzowanych Dealerów CLAAS.

1 Każdy fabrycznie nowy ciągnik z przekładnią bezstopniową CMATIC będzie objęty specjalną ochroną od 01.10.2023 na 5 lat lub 5000 godz. (w zależności co pierwsze upłynie) bez udziału własnego. Ochrona MAXI CARE Protect CMATIC będzie obejmowała wyłącznie komponenty przekładni CMATIC. Możliwe jest dokupienie ochrony MAXI CARE Protect na cały ciągnika. Gwarancji w ramach MAXI CARE udziela CLAAS Polska sp. z o.o. Szczegółowe warunki określa umowa  MAXI CARE.

2 Sugerowana cena detaliczna fabrycznie nowego ciągnika CLAAS ARION 630 w wersji First CLAAS. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od Autoryzowanego Dealera CLAAS. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych Autoryzowanych Dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży. Oferta ważna do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.

3 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 55%, raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 0,7% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy wszystkich maszyn CLAAS, zamówionych przez klientów u Autoryzowanych Dealera CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 31.05.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u Autoryzowanych Dealera CLAAS oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).