Gotowa do pracy.

Kosiarka czołowa DISCO 3200 F PROFIL w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 1 078 zł netto.¹

Gotowa do pracy.

Kosiarka czołowa DISCO 3200 F PROFIL w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 1 078 zł netto.¹

DISCO 3200 F PROFIL First CLAAS.

Kosiarka DISCO 3200 F PROFIL to przednia kosiarka dyskowa o szerokości roboczej 3m. Dzięki belce tnącej MAX CUT, wyrożnia się jakością cięcia oraz niskim poziomem zanieczyszczeń pokosu, co znacząco poprawia jakość paszy. Kosiarka w wersji First CLAAS dodatkowo wyposażona jest w ACTIVE FLOAT, czyli system odciążenia hydropneumatycznego belki tnącej, który przenosi ciężar kosiarki z darni na ciągnik. Zmniejsza to zużycie paliwa i redukuje poziom zanieczyszczeń w paszy. Ciśnienie odciążania można w każdym momencie odczytać z kabiny i ustawić podczas jazdy. Przy aktywnym systemie ACTIVE FLOAT nacisk na podłoże jest utrzymywany przez napełnione azotem akumulatory ciśnieniowe na stałym poziomie we wszystkich pozycjach.

Pakiet First CLAAS wyposażenia kosiarki DISCO 3200 F PROFIL:

√ System hydropneumatycznego odciążenia belki tnącej
ACTIVE FLOAT


Rata miesięczna przy zakupie kosiarki DISCO 3200 F PROFIL w wersji First CLAAS wynosi 1 078 zł netto.1

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.1


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Przykładowa niewiążąca propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 4,27% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Przykładowa sugerowana cena netto maszyny 61 584,00 PLN (ostateczna cena oferty jest dobrowolną decyzją danego autoryzowanego dealera CLAAS). Opłata manipulacyjna wynosi 700,00 zł. Propozycja dotyczy kosiarek CLAAS DISCO 3200 F PROFIL, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 16.11.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przedstawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).