CLAAS SILVER LINE

Oferta części zamiennych do starszych maszyn CLAAS.

Dopasowana jakość.
Atrakcyjna cena.

CLAAS SILVER LINE

Oferta części zamiennych do starszych maszyn CLAAS.

Dopasowana jakość.
Atrakcyjna cena.

CLAAS SILVER LINE. Twoja maszyna CLAAS pozostanie ORYGINALNA.

Regularne przeglądy i odpowiednio wczesna wymiana części zużywalnych mają kluczowe znaczenie dla niezawodności maszyn żniwnych i ciągników. Dotyczy to w szczególności maszyn, które znajdują się w eksploatacji już od kilku lat. W ramach programu części zamiennych SILVER LINE firma CLAAS oferuje ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające naprawy i przeglądy utrzymujące wartość maszyny w czasie. Części SILVER LINE opracowaliśmy specjalnie z myślą o starszych seriach – zostały one sprawdzone i zatwierdzone zgodnie z naszymi wysokimi standardami. Oferują sprawdzoną jakość CLAAS w atrakcyjnym stosunku do ceny.

Nie idź na kompromisy. Niech Twoja maszyna CLAAS pozostanie ORYGINALNA.

Oferta CLAAS SILVER LINE stale się powiększa. Zapoznaj się ze wszystkimi aktualnymi informacjami o ofercie CLAAS SILVER LINE – tutaj lub u swojego partnera handlowego.

Korzyści.

ORYGINALNE:

Wszystkie części są wykonane na miarę, niezawodne i efektywne.

Dopasowane:

Opracowane, sprawdzone i zatwierdzone specjalnie z myślą o starszych maszynach.

Ekonomiczne:

Korzystaj z atrakcyjnych warunków.

Pasy

Pasy CLAAS SILVER LINE.

Pasy SILVER LINE wykonano z wyselekcjonowanych materiałów, dostosowanych dokładnie do napędu Twojej maszyny. Konstrukcja pasów zapewnia doskonałe połączenie elementów wewnątrz maszyny, a jednocześnie umożliwia utrzymanie jej wartości w czasie.

Filtry

Filtry CLAAS SILVER LINE.

Filtry SILVER LINE zawierają media filtracyjne dopasowane do sposobu użytkowania Twojej używanej maszyny. Zapewniają niezawodną i trwałą wydajność komponentów napędowych.

Łańcuchy

Łańcuchy CLAAS SILVER LINE.

Łańcuchy SILVER LINE zapewniają optymalne połączenie komponentów maszyny, umożliwiając jej eksploatację w sposób utrzymujący wartość w czasie. Dokładnie zdefiniowano i sprawdzono przy tym detale, takie jak np. rozkład stopnia twardości w odniesieniu do działających sił, dzięki czemu zapewniono niezawodną siłę uciągu.

Wszystko z jednej ręki.

Części CLAAS SILVER LINE są dostępne u partnera handlowego CLAAS

Dobrze wiedzieć: Cokolwiek się dzieje, zawsze jest ktoś, kto Ci pomoże. Dostępny wszędzie i o każdej porze. Szybko i kompetentnie. Korzystaj nie tylko z usług profesjonalnego personelu serwisowego, lecz również z naszej bogatej oferty części:

Części zamienne CLAAS ORIGINAL, akcesoria i materiały eksploatacyjne. Wykonane na miarę, niezawodne i efektywne.

Znajdź dealera