Wynajem maszyn. W dowolnym momencie. W dowolnym miejscu.

Wynajmij odpowiedni ciągnik w odpowiednim czasie.

Ty najlepiej wiesz, jakiego ciągnika potrzebujesz do swoich specyficznych wymagań. Dlatego oferujemy ciągniki w różnych klasach wydajności i z bogatym wyposażeniem. W ten sposób wynajmowane ciągniki można wykorzystać do realizacji swoich celów.

Ciągniki

530 KM

XERION 5000


Oferta wynajmu

450 KM

AXION 960 TERRA TRAC


Oferta wynajmu

450 KM

AXION 960


Oferta wynajmu

350–400 KM

AXION 930


Oferta wynajmu

260–300 KM

AXION 870


Oferta wynajmu

220–250 KM

AXION 830


Oferta wynajmu

160–210 KM

ARION 660/650


Oferta wynajmu

Wszystko, co musisz wiedzieć o krótkoterminowym wynajmie w CLAAS...

...znajdziesz w tym nagraniu wideo z objaśnieniem. Poświęć trzy minuty, aby go obejrzeć. Od zawarcia umowy z autoryzowanym dealerem CLAAS, przez odbiór z oddziału, od przekazania maszyny i instruktażu, aż po zwrot i rozliczenie – niniejsze nagranie opracowane przez CLAAS krótko i zwięźle wyjaśnia, o czym należy pamiętać, decydując się na krótkoterminowy wynajem maszyny CLAAS.

Oto jak wynająć maszynę CLAAS.

Czas nagli, okno czasowe zbioru staje się krótkie, a Ty potrzebujesz dodatkowego ciągnika, aby sprostać wymaganiom w szczycie sezonu? Potrzebujesz specjalnej maszyny do specjalnych zadań, jak np. prace na pryzmie? A może chcesz po prostu wypróbować ciągnik CLAAS? Z FIRST CLAAS RENTAL możesz szybko i elastycznie reagować na okresy wzmożonych prac polowych gdy wymagania i potrzeby są większe niż zwykle. Po prostu wynajmij ciągnik, którego potrzebujesz do swoich prac.

Twoja droga do odpowiedniego ciągnika.


Oddziały FIRST CLAAS RENTAL oferują szeroki wybór ciągników do wynajmu. Wybierz odpowiednią dla siebie maszynę w planowanym terminie, a autoryzowany dealer CLAAS uczestniczący w programie przedstawi Ci konkretną ofertę.

Twój ciągnik gotowy do odbioru.


W ciągu 48 godzin od zawarcia umowy Twój ciągnik będzie gotowy do odbioru w oddziale FIRST CLAAS RENTAL. Wynajmij maszynę na okres od jednego tygodnia do jednego roku. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to okres wynajmu można z łatwością przedłużyć.

Gotowy do pracy, komfortowy i ubezpieczony.


Nasze maszyny są bogato wyposażone, posiadają wszystko co potrzebne, aby bezproblemowo zacząć pracę. Jeśli masz jakieś dodatkowe życzenia daj nam o nich znać. Każdy ciągnik wyposażony jest w system jazdy automatycznej GPS PILOT CEMIS 1200 z dokładnością RTK NET (dokładność 2-3 cm) z góry opłaconą subskrypcją. Nie musisz się martwić ubezpieczeniem i przeglądami, ponieważ w pakiecie otrzymujesz ubezpieczenie OC i AC* oraz regularne przeglądy.


* Sugerowane warunki ubezpieczenia zawierają każdorazowy udział własny w wysokości 5 000 zł netto. Podane warunki są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla Autoryzowanych Dealerów CLAAS.

Oddziały FIRST CLAAS RENTAL.

Oddziały FIRST CLAAS RENTAL oferują duży wybór ciągników. Umowę najmu można zawrzeć u wszystkich Autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w programie.