0% na wszystko.

Odpowiednie finansowanie – skuteczny rozwój gospodarstwa.

0% na wszystko.

Odpowiednie finansowanie – skuteczny rozwój gospodarstwa.

Kompetentne doradztwo we wszystkich kwestiach dotyczących finansowania.

Wiemy, że oprócz profesjonalnego doradztwa produktowego, oczekują Państwo również indywidualnych rozwiązań finansowych podczas inwestowania w zakup maszyn. CLAAS Financial Services S.A.S. oferuje klientom rozwiązania finansowe dostosowane do potrzeb rolnictwa:

  • szybkie
  • kompetentne
  • przejrzyste.

Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i doskonale znamy oczekiwania branży rolniczej. Atrakcyjne warunki, które opracowujemy zapewniają bezpieczeństwo inwestycji.

CLAAS Financial Services - Twój kompetentny partner w finansowaniu inwestycji.

Poznajmy się.

CLAAS Financial Services S.A.S. (CFS) jest wspólnym przedsięwzięciem CLAAS Polska i BNP Paribas Lease Group S.A. Od 2012 roku z powodzeniem zajmujemy się marketingiem i finansowaniem naszych usług kredytowych, leasingowych i wynajmu. Oprócz rynku polskiego, CFS działa w wielu krajach europejskich oraz w USA.

W Polsce CFS oferuje wszystkim klientom CLAAS indywidualnie dopasowane produkty finansowe. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi CFS wspiera sprzedaż produktów CLAAS na terenie całej Polski. Przywiązujemy dużą wagę do regionalnej bliskości naszych klientów i indywidualnego doradztwa na miejscu.  Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam.

Nasz asortyment produktów