CLAAS Collection Shop.

W ofercie CLAAS Collection znajduje się odzież rekreacyjna i robocza dla kobiet, mężczyzn i dzieci, modele kolekcjonerskie, zabawki, akcesoria oraz artykuły reklamowe.

Od ponad 100 lat nasze przedsiębiorstwo jest blisko związane z ludźmi i regionami. Nasz asortyment stanowi odzwierciedlenie miłości do ziemi rodzinnej, życia wiejskiego i natury: szeroka oferta wysokiej jakości nowoczesnej odzieży przeznaczonej dla dużych i małych, modele kolekcjonerskie wiernie odzwierciedlające oryginały, zabawki dla dzieci w każdym wieku oraz ciekawe akcesoria trafią w każdy gust.

Całość oferty można również zamówić w naszym sklepie internetowym CLAAS Collection. Oferujemy możliwość dostawy do następujących państw europejskich: Belgii, Danii, Niemiec, Finlandii, Francji, Irlandii, Włoch, Luksemburga, Holandii, Austrii, Polski, Portugalii, Szwecji oraz Hiszpanii.

Jeżeli Państwa kraj nie znajduje się na tej liście, prosimy o kontakt z najbliższym partnerem handlowym CLAAS. W tym celu należy skorzystać z funkcji wyszukiwania partnerów handlowych na naszej stronie internetowej.

Odnośnik ten umożliwia bezpośrednie przejście do naszego sklepu CLAAS Collection:

collection.claas.com

W tym miejscu można pobrać nasz katalog.

Z chęcią doradzimy Państwu osobiście. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią sklepu CLAAS Collection dostępną pod numerem + 49 (0) 5247 - 12 3200 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9–16) lub o przesłanie wiadomości e-mail na adres shop@claas.com.

Są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji o nowościach produktowych, artykułach promocyjnych, wyprzedażach lub innych aktualnych tematach? W takim razie prosimy o zarejestrowanie się do naszego bezpłatnego newslettera lub śledź nas na Instagramie @claas_collection.