Praca + kariera

Poszukujemy talentów ze wszystkich dziedzin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i faktami o firmie CLAAS.

Praca + kariera

Poszukujemy talentów ze wszystkich dziedzin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i faktami o firmie CLAAS.

Harvesting the Future.

Ludzkość stale się rozwija, a wraz z nią firma CLAAS. Już od ponad 100 lat wyznaczamy kamienie milowe w rozwoju maszyn żniwnych. Oferujemy nie tylko miejsca pracy, lecz także ambitne zadanie polegające na ciągłym usprawnianiu żniw dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Zajmuje się tym ponad 11 000 naszych pracowników w 140 krajach. Utalentowani ludzie pracujący we wszystkich dziedzinach każdego dnia przyczyniają się do zapewnienia żywności dla świata.

Firma CLAAS jako rodzinne przedsiębiorstwo wyróżnia się długofalowym, zorientowanym na przyszłość sposobem myślenia i działania, a ponadto stawia na wartość, jaką jest osobiste zaangażowanie pracowników. Mamy wspólną wizję tego, czym jest współpraca i partnerstwo. Dlatego nasi pracownicy tak bardzo identyfikują się z naszą firmą.

Wysoka technologia maszyn, duch pracy zespołowej i pasja – nasze przedsiębiorstwo stanowi urodzajną glebę dla Twojej przyszłości. Nie sposób wyobrazić sobie światowego rolnictwa bez firmy CLAAS, a my szukamy właśnie osób takich jak Ty, by kontynuować naszą historię sukcesu.

Zostań częścią naszego zespołu i zapoznaj się na kolejnych stronach ze środowiskiem pracy w firmie CLAAS: