Pożyczka 2,99% na 5 lat.

Finansowanie zakupu nowego kombajnu CLAAS w ofercie specjalnej – 2,99% aż na 5 lat lub pożyczka 0% aż do 3 lat.
 

Pożyczka 2,99% na 5 lat.

Finansowanie zakupu nowego kombajnu CLAAS w ofercie specjalnej – 2,99% aż na 5 lat lub pożyczka 0% aż do 3 lat.
 

Postaw na kombajn, który najlepiej pasuje do Twojego gospodarstwa.

Wybór odpowiedniego kombajnu to kluczowa decyzja dla każdego rolnika. Liczy się wiele czynników – wielkość i rodzaj uprawy, warunki na polu, ale przede wszystkim ekonomia i finansowanie zakupu. Mamy na to rozwiązanie.

Pożyczka 2,99% na 5 lat.1

Atrakcyjne finansowanie na 60 miesięcy z oprocentowaniem 2,99% udzielane przez CLAAS Financial Services.1

Pożyczka 0% do 3 lat.1

Oferta finansowania na 24 lub 36 miesięcy z oprocentowaniem 0% od CLAAS Financial Services.1

Wybierz kombajn najlepiej dopasowany do Ciebie:

LEXION.

Wydajność w kampanii jakiej jeszcze nie było. Maszyna idealna do dużych gospodarstw i firm usługowych.

Więcej

TRION.

Najbardziej elastyczny kombajn, jaki kiedykolwiek powstał w CLAAS. Pasuje do potrzeb twoich i Twojego gospodarstwa.

Więcej

EVION.

Rodzina jest najważniejsza. Produkt stworzony dla małych rodzinnych gospodarstw.

Więcej

Zobacz, co myślą o kombajnach CLAAS nasi klienci:

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie


CLAAS stale stara się dostosować swoje produkty do wymagań praktyki, dlatego zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian. Dane techniczne i ilustracje należy traktować jako przybliżone. Mogą one obejmować elementy nienależące do wyposażenia standardowego.
Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 § 1. kodeksu cywilnego.

1 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 2,99% na okres 5 lat, minimalny wkład własny klienta 30% lub z oprocentowaniem 0% na okres 2 lat, minimalny wkład własny klienta 35% lub z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 50%. Raty półroczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 0,5% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy kombajnów marki CLAAS, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).