Gotowa do pracy.

Kosiarka tylna z zawieszeniem bocznym DISCO 32 w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 844 zł netto.¹

Gotowa do pracy.

Kosiarka tylna z zawieszeniem bocznym DISCO 32 w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 844 zł netto.¹

DISCO 32 First CLAAS.

DISCO 32 to kosiarka tylna  z zawieszeniem bocznym wyposażona w specjalną belkę tnącą MAX CUT. W wersji First CLAAS, maszyna dodatkowo  posiada opcję ograniczenia podnoszenia na nawrotach, zewnętrzną blachę pokosu oraz płozy ścieralne.  Kosiarka jest zawsze podniesiona do poziomu uwroci, co ogranicza ryzyko jej uszkodzenia, a utworzony przez nią pokos jest odpowiednio wąski, dzięki czemu ograniczone jest rozjeżdżanie już skoszonej paszy przez koła ciągnika. Belka tnąca MAX CUT jest dodatkowo chroniona przez płozy ścieralne, co podnosi trwałość maszyny.

Pakiet First CLAAS wyposażenia kosiarki DISCO 32:

√ Ograniczenie podnoszenia na nawrotach

√ Zewnętrzna blacha pokosu obciążona sprężyną

√ Płozy ścieralne

Rata miesięczna przy zakupie kosiarki DISCO 32 w wersji First CLAAS wynosi 844 zł netto.1

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.1


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Przykładowa niewiążąca propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 4,27% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Przykładowa sugerowana cena netto maszyny 48 221,00 PLN (ostateczna cena oferty jest dobrowolną decyzją danego autoryzowanego dealera CLAAS). Opłata manipulacyjna wynosi 700,00 zł. Propozycja dotyczy kosiarek CLAAS DISCO 32, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 16.11.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przedstawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).