Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 430 w wersji First CLAAS w cenie 325 000 zł netto¹ i finansowaniem fabrycznym² 2,31% na 2 lata.

Gotowy do pracy.

Ciągnik ARION 430 w wersji First CLAAS w cenie 325 000 zł netto¹ i finansowaniem fabrycznym² 2,31% na 2 lata.

ARION 430 First CLAAS.

Ciągnik o mocy 115 KM z rozkładem masy 50/50 sprawdza się w pracach pomocniczych i głównych. Amortyzowana przednia oś, skórzana kierownica to tylko dwa z pośród wielu udogodnień komfortu oferowanych ciągnikach First CLAAS. SMART STOP jest bardzo przydatny do prac z ładowaczem, prasą rolującą lub podczas manewrowania. Wielofunkcyjny uchwyt, niezależnie od zadania pozwala na pewne sterowanie ciągnikiem. 

Sprawdź co oferują nasze maszyny w bogatej wersji wyposażenia First CLAAS.

Atrakcyjne wyposażenie ciągnika ARION 430 First CLAAS w korzystnej cenie:

√ Moc maksymalna silnika 115 KM​

√ Amortyzowana oś​

√ Układ hydrauliczny o wydatku 100 l/min​

√ Trzy pary gniazd hydraulicznych​

√ SMART STOP​

√ Automatyka skrzyni biegów​

√ 4 biegi pod obciążeniem​

√ Klimatyzacja​

√ TUZ o udźwigu 5750 kg​

√ Skórzana kierownica​

√ Rewerser na wielofunkcyjnym uchwycie​

√ Ogumienie 540/65R38 oraz 440/65R28​

√ Klimatyzowany schowek​

√ Masa własna 5500 kg​

√ Pakiet Machine connect na 5 lat​

√ 3 prędkości WOM​

√ Komputer CIS z kolorowym ekranem​

√ Luk dachowy​

√ Obrotowe błotniki przednie

Wszystko pod kontrolą.

Pakiet Machine connect  na 5 lat.

Wkrocz do świata rozwiązań cyfrowych i zwiększ możliwości swojej maszyny.

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na wymarzony zakup, w prosty wygodny i przejrzysty sposób2.

Stworzony lider.

ARION serii 400 to zwycięzca niezależnego testu Profi. Potwierdził swoją przewagę nad pozostałymi konkurentami. 


Pobierz teraz

Opinie klientów:


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Sugerowana cena detaliczna fabrycznie nowego ciągnika CLAAS ARION 430 w wersji First CLAAS. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych autoryzowanych dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży.

2 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 2,31% na okres 2 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięcznie lub kwartalne. Opłata manipulacyjna wynosi 1% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy ciągników ARION serii 400, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 01.09.2023r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 31.12.2023r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS.