Gotowa do pracy.

Zgrabiarka LINER 2700 TREND w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 1936 zł netto.¹

Gotowa do pracy.

Zgrabiarka LINER 2700 TREND w bogatej wersji First CLAAS. Miesięczna rata tylko 1936 zł netto.¹

LINER 2700 TREND First CLAAS.

LINER 2700 TREND to zgrabiarka dwuwirnikowa z centralnym odkładaniem pokosu. W wersji First CLAAS dodatkowo wzbogacona o hydrauliczne podnoszenie wirników oraz koło zapasowe z uchwytem. Zgrabiarka jest bardziej zwrotna, praca szybsza, a dodatkowe koło zapasowe z uchwytem zapewnia stałe bezpieczeństwo użytkowania, a w przypadku uszkodzenia ogumienia podwozia wirnika, skraca czas przestoju maszyny.

Pakiet First CLAAS wyposażenia zgrabiarki LINER 2700 TREND:

√ Hydrauliczne pojedyncze podnoszenie wirników

√ Koło zapasowe z uchwytem

Rata miesięczna przy zakupie zgrabiarki LINER 2700 TREND w wersji First CLAAS wynosi 1 936 zł netto.1

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na zakup w prosty, wygodny i przejrzysty sposób.1


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 29.02.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Przykładowa niewiążąca propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 4,27% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Przykładowa sugerowana cena netto maszyny 110 692,00 PLN (ostateczna cena oferty jest dobrowolną decyzją danego autoryzowanego dealera CLAAS). Opłata manipulacyjna wynosi 700,00 zł. Propozycja dotyczy zgrabiarek CLAAS LINER 2700 TREND, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 16.11.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 29.02.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przedstawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).