Gotowa do pracy.

Prasa VARIANT 560 RC w wersji First CLAAS w cenie 189000 zł netto¹ w atrakcyjnym finansowaniu z ratą 3291,22 zł netto².

Gotowa do pracy.

Prasa VARIANT 560 RC w wersji First CLAAS w cenie 189000 zł netto¹ w atrakcyjnym finansowaniu z ratą 3291,22 zł netto².

VARIANT 560 RC First CLAAS.

Każdemu zależy na kształtnej, dobrze zbitej i zabezpieczonej beli. CLAAS VARIANT to wydajna i zaawansowana prasa zmiennokomorowa wyposażona w system aktywnego rotora. Wszystko dla osiągania czystej i dobrze zabezpieczonej paszy.

Sprawdź co oferują nasze maszyny w bogatej wersji wyposażenia First CLAAS.

Pakiet First CLAAS wyposażenia prasy VARIANT 560 RC:

√ Szeroki podbieracz z dociskaczem rolkowym

√ Opuszczana podłoga tnąca PRO z 14 indywidualnie zabezpieczonymi nożami

√ Szerokie ogumienie 500/50-17

√ Zcentralizowany ręczny układ smarowania

√ Wskazania napełnienie komory (prawo-lewo)

√ Terminal CEMIS 700 zgodny z ISOBUS

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na wymarzony zakup, w prosty wygodny i przejrzysty sposób2.


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.12.2023 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.

1 Sugerowana cena detaliczna fabrycznie nowej prasy zwijającej VARIANT 560 First CLAAS. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych autoryzowanych dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży

2 Przykładowa niewiążąca propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 4,06% na okres 4 lat, minimalny wkład własny klienta 25%. Raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4 miesięcy. Przykładowa sugerowana cena detaliczna netto maszyny 189 000,00 PLN (rzeczywista cena oferty jest dobrowolną decyzją danego autoryzowanego Dealera CLAAS). Opłata manipulacyjna wynosi 0,5% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy pras CLAAS VARIANT 560, zamówionych przez klientów u Dealerów autoryzowanych CLAAS po 16.11.2023r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 31.12.2023r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przedstawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u autoryzowanych Dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).