Gotowa do pracy.

Prasa VARIANT 560 RC w wersji First CLAAS w cenie 189 000 zł netto¹ z atrakcyjnym finansowaniem 0%² i gwarancją MAXI CARE aż na 3 lata³.

Gotowa do pracy.

Prasa VARIANT 560 RC w wersji First CLAAS w cenie 189 000 zł netto¹ z atrakcyjnym finansowaniem 0%² i gwarancją MAXI CARE aż na 3 lata³.

VARIANT 560 RC First CLAAS.

Każdemu zależy na kształtnej, dobrze zbitej i zabezpieczonej beli. CLAAS VARIANT to wydajna i zaawansowana prasa zmiennokomorowa wyposażona w system aktywnego rotora. Wszystko dla osiągania czystej i dobrze zabezpieczonej paszy.

Sprawdź co oferują nasze maszyny w bogatej wersji wyposażenia First CLAAS.

Pakiet First CLAAS wyposażenia prasy VARIANT 560 RC:

√ Szeroki podbieracz z dociskaczem rolkowym

√ Opuszczana podłoga tnąca PRO z 14 indywidualnie zabezpieczonymi nożami

√ Szerokie ogumienie 500/50-17

√ Zcentralizowany ręczny układ smarowania

√ Wskazania napełnienie komory (prawo-lewo)

√ Terminal CEMIS 700 zgodny z ISOBUS

Na każdą kieszeń.

Finansowanie fabryczne CLAAS pozwoli Ci na wymarzony zakup, w prosty wygodny i przejrzysty sposób.2

3 lata gwarancji MAXI CARE Protect za 1 zł.


Teraz kupując prasę zwijającą VARIANT, otrzymasz gwarancję MAXI CARE Protect na 3 lata za 1 zł netto.3 Oferta ważna tylko do 31.05.2024.


Prasa VARIANT – gwarancja MAXI CARE za 1 zł


Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego Autoryzowanego Dealera CLAAS biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla Autoryzowanych Dealerów.

1 Sugerowana cena detaliczna fabrycznie nowej prasy zwijającej VARIANT 560 First CLAAS. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych Autoryzowanych Dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży. Oferta ważna do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.

2 Propozycja obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS Financial Services SAS spółka akcyjna uproszczona oddział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres 3 lat, minimalny wkład własny klienta 55%, raty miesięczne. Podatek VAT finansowany do 4. miesięcy. Opłata manipulacyjna wynosi 0,7% wartości netto maszyny. Propozycja dotyczy wszystkich maszyn CLAAS, zamówionych przez klientów u Autoryzowanych Dealerów CLAAS po 01.09.2023 r. i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. Propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 30.04.2024 r. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia propozycji. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły propozycji można uzyskać u Autoryzowanych Dealerów CLAAS oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS. Propozycja jest ważna pod warunkiem dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania).

3 Każda prasa zwijająca VARIANT zakupiona między 13.02.2024 a 31.05.2024 będzie objęta specjalną gwarancją MAXI CARE Protect  3 lata ( 1 + 2 lata / 4 000 bel rocznie / udział klienta w kosztach pojedynczej naprawy 1 000 zł netto) za 1 zł netto.