Zielone światło dla korzystnych cen.

Specjalna oferta na ciągniki i maszyny zielonkowe CLAAS. Przygotuj się z nami na zielone żniwa 2019. Tylko do 01.03.2019!

Zielone światło dla korzystnych cen.

Specjalna oferta na ciągniki i maszyny zielonkowe CLAAS. Przygotuj się z nami na zielone żniwa 2019. Tylko do 01.03.2019!

Zielone światło dla niskich cen to nie tylko atrakcyjne oferty na maszyny zielonkowe oraz ciągniki.

W ramach kampanii oferujemy również 5 lat gwarancji* na ciągniki objęte ofertą.

Przy zakupie ciągnika dodatkowo otrzymasz kombinezon roboczy. Kupując maszynę zielonkową wyposażymy Cię w profesjonalny zestaw odzieży.**

Kup ciągnik oraz maszynę zielonkową i ciesz się podwójnym zestawem odzieży, darmowym pierwszym przeglądem oraz 5 letnią gwarancją ciągnika.

*Oferta gwarancji na 5 lat składa się z 12 miesięcznej gwarancji producenta, obowiązującej od momentu zakupu maszyny, oraz 4 letniej ochrony pogwarancyjnej MAXI CARE która obowiązuje do wszystkich umów zakupu ciągników CLAAS. Oferta jest limitowana, ważna do umów zakupu ciągnika CLAAS podpisanych od 01.01.2019, do wyczerpania zapasów. Warunki pakietu MAXI CARE na zasadach: 1 + 4 lata, 500 motogodzin / rok, wkład własny 3500 PLN. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów marki CLAAS. Oferta pierwszego przeglądu gratis obowiązuje przy zakupie ciągnika oraz maszyny zielonkowej i zarejestrowaniu się przez formularz kontaktowy.

**Pakiet profesjonalisty przy zakupie ciągnika to kombinezon roboczy CLAAS. Pakiet profesjonalisty przy zakupie maszyny zielonkowej to zestaw: rękawice robocze CLAAS, Koszula CLAAS oraz Czapka CLAAS. Przy zakupie ciągnika oraz maszyny zielonkowej klient otrzymuje oba pakiety.