Skorzystaj ze wszystkich benefitów oferty Przedsmak!

Rabat aż do 7% wartości maszyny.1

Rabat z tytułu wczesnej płatności – im wcześniej nastąpi płatność, tym wyższa będzie jego wartość: 7% we wrześniu, 6% w październiku, 5% w listopadzie, 4% w grudniu. Wpłata z finansowania fabrycznego CLAAS jest równoznaczna z płatnością w gotówce.

Najpierw zbieraj, zapłać później.

Finansowanie oferowane przez CLAAS Financial Services daje możliwość odroczenia terminu spłaty pierwszej raty nawet do sierpnia 2022.

Prawdziwe 0%.2

Możliwość sfinansowania zakupu nowych maszyn CLAAS na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb, pomoże wyposażyć gospodarstwo w najlepszej jakości sprzęt.

Kontrola pożniwna CLAAS za 1 zł.3

Pakiet serwisowy, który pozwoli na ocenę stanu technicznego maszyny bezpośrednio po żniwach i umożliwi optymalne przygotowanie maszyny na kolejny sezon.

Rabat 50% na pakiety wyposażenia.4

Możliwość uzyskania promocyjnego rabatu 50% na atrakcyjne pakiety wyposażenia w nowych maszynach CLAAS.

Oddaj stary, odbierz nowy.

Rozliczenie maszyny używanej jako wpłaty własnej na nową maszynę CLAAS dopasowaną do własnych zapotrzebowani gospodarstwa, która będzie gotowa do pracy w czasie następnych żniw.

CLAAS Crop View do kombajnów za 1 zł.5

Roczny dostęp do modułu CLAAS Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet, który pozwala monitorować aktualny stan rozwoju roślin na polu oraz samodzielnie tworzyć mapki aplikacyjne zmiennego wysiewu nasion i nawozów.

Atrakcyjny rabat 50% na pakiety wyposażenia.

 • LEXION 8000/7000
  • System prowadzenia GPS PILOT – odbiornik SAT 900 GNSS  z terminalem CEMIS 1200.
 • LEXION 6000/5000
  • Siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew.
 • TRION 700
  • Siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew.
 • TRION 600/500
  • Siekacz słomy SPECIAL CUT.
  • Komfortowe smarowanie.
  • System PROFI CAM z dodatkowym monitorem.
 • TUCANO 320
  • Automatyczna klimatyzacja.
  • Oświetlenie robocze Plus.
 • AVERO 240
  • Automatyka nagarniacza.
  • Ogumienie 620/75 R26.
 • JAGUAR
  • Przepływ materiału PREMIUM LINE.
 • QUADRANT
  • Rolki tłoków Heavy Duty
  • Komfortowa rampa balotów
  • Kamera PROFI CAM
  • Wahliwe koła kopiujące podbieracza składane ręcznie
  • Wzmocnione zęby wyrzutnika balotów (Hardox).
NOWOŚĆ

TRION 700 

Każde pole jest inne, każde gospodarstwo jest inne.

Systemy przepływu materiału żniwnego w kombajnie  TRION 700 APS HYBRID można dokładnie dopasować do zbioru swoich upraw. Od kanału wciągającego, poprzez system omłotu, separację wtórną, aż po zarządzanie słomą - macie wiele możliwości ustawień i konfiguracji.

NOWOŚĆ

TRION 600/500 

Liczy się każde ziarno.

Młocarnia APS WALKER działa tak wydajnie, że od słomy zostaje w niej oddzielonych nawet 90% ziaren. Resztą zajmują się wytrząsacze – niezależnie od tego, jak bardzo wymagające są warunki zbioru.

NOWOŚĆ

TRION MONTANA

Taka sama siła na zboczu, jak i na płaskim terenie.

Kombajn TRION MONTANA to idealny kombajn w sytuacji, gdy gospodarstwo jest położone na stromym terenie. Dzięki automatycznemu wyrównaniu pochylenia bocznego do 18% i wyrównaniu wzdłużnemu do 6% daje on sobie radę nawet na najbardziej pagórkowatych polach.

LEXION 8000/7000

Najmocniejszy kombajn zbożowy CLAAS wszech czasów.

Nowy LEXION rewolucjonizuje rynek kombajnów. Kolejny raz. Tylko nowy LEXION może zbierać plony lepiej niż LEXION. Jeszcze wydajniej, precyzyjniej, bardziej komfortowo i bardziej niezawodnie. Ponieważ jego przewaga wyrasta z długiej i pełnej sukcesów historii. Wyjątkowa koncepcja, którą tworzymy dla Ciebie z pokolenia na pokolenie.

Do LEXION 8000/7000

LEXION 6000/5000

25% większa przepustowość.

Aby odnieść trwały sukces, trzeba stale sięgać po więcej i nie spoczywać na laurach. Zgodnie z tą dewizą opracowaliśmy system omłotu APS SYNFLOW WALKER: otwiera on nową klasę w segmencie maszyn z wytrząsaczem. Łączy przyspieszanie przepływu materiału przez APS z dodatkowym bębnem separującym za bębnem młócącym. W ten sposób można uzyskać wyjątkową przepustowość przy jednocześnie doskonałej jakości słomy.

Do LEXION 6000/5000

AVERO 240/160

Potęga wśród kompaktów.

AVERO jest pierwszym kombajnem w klasie kompaktowej z technologią omłotu APS. System omłotu i oddzielania APS już w LEXION i TUCANO spisuje się znakomicie. Zapewnia do 20% większą przepustowość przy takim samym zużyciu paliwa.

Do AVERO 240

JAGUAR

Sieczkarnia JAGUAR.

Wymagania użytkowników rosną. A to one są dla nas najważniejsze. Zadowolenie klientów motywuje nas do tworzenia coraz nowszych rozwiązań. Większa produktywność, wszechstronność, wyższy komfort, lepszy wynik. To zapewnia JAGUAR 800, będący klasą sam dla siebie.

Do JAGUAR

Przyrządy żniwne CLAAS

CLAAS oferuje odpowiedni osprzęt do każdego materiału żniwnego. Nowe przyrządy żniwne VARIO i CONVIO oferują dużą siłę uderzenia i wysoką wydajność powierzchniową. Twój kombajn automatycznie rozpoznaje przyrząd roboczy. Inteligentne systemy wspomagania kierowcy sprawiają, że każda z Twoich operacji jest bardziej opłacalna.

Do przyrządów żniwnych

NOWOŚĆ

QUADRANT EVOLUTION.

Konsekwentnie rozwijany dalej.

Doskonale wiemy, jak ważne jest właściwe współdziałanie wszystkich czynników dla Twojego łańcucha zbiorów. Dlatego też gromadzimy nasze techniczne know-how w jednym z największych i najnowocześniejszych centrów rozwojowych pras rolniczych na świecie. Stąd bierze się nasze najnowsze osiągnięcie: QUADRANT EVOLUTION. Ta wydajna prasa kostkująca wysokiego zgniotu wyznacza nowe standardy w zakresie niezawodności, wydajności, komfortu i wiązania - innymi słowy, we wszystkim, co pomaga pracować bardziej produktywnie.

NOWOŚĆ: uchylany zespół prowadzenia sznurka.

Nowy magazyn sznurka stawia na wygodę. Aby ułatwić dostęp do górnej prowadnicy sznurka niższym operatorom, jest ona teraz składana. Nowością w QUADRANT EVOLUTION jest hamulec sznurka, który można regulować bez użycia narzędzi. Szybkie dopasowanie do każdego rodzaju sznurka.

NOWOŚĆ: 10% większa prędkość.

Za podbieraczem, walec POWER FEEDING SYSTEM (PFS) przenosi materiał żniwny na szerokość kanału prasującego. Nowo opracowane łopatki ślimaka poprzecznego przenoszą materiał żniwny głęboko do rotora. W nowym podbieraczu prędkość PFS została zwiększona o 10%. W ten sposób zwiększa się zdolność przyjmowania materiału.

NOWOŚĆ: pięć rzędów zębów.

Dzięki pięciu rzędom zębów podbieracz jest wyjątkowo dokładny. Zęby obracają się wolniej, pracują bardziej płynnie i dzięki temu lepiej podnoszą paszę nawet na nierównym terenie. Odporne na zużycie komponenty dowiodły już w JAGUAR o swojej niezwykłej trwałości i długowieczności - i tak jest do dziś.

Minimalne nakłady na konserwację.

Wszystkie istotne elementy nowego podbieracza zostały dostosowane do zwiększonej wydajności QUADRANT. Rama podbieracza została wzmocniona, a wał napędowy powiększony. Napinanie i smarowanie łańcuchów jest teraz w pełni automatyczne. Sorzystasz  z większej przepustowości oraz, dzięki dobrej dostępności i szybkiej konserwacji, z dłuższej żywotności na przestrzeni lat.

NOWOŚĆ: automatyczna kontrola ciśnienia w prasie APC.

Dzięki APC zawsze jeździsz z maksymalnym wybranym obciążeniem. System automatycznie reguluje ciśnienie prasowania. Niezależnie od rodzaju zbieranego materiału, wszyscyoperatorzy konsekwentnie produkują bele o jednolitej jakości. Współdziałanie nowego systemu APC i nowego kształtu kanału prasowania dodatkowo optymalizuje kształt i wagę balotu.

Nowość: QUADRO PAC.

QUADRO PAC układa świeżo sprasowane bele na polu w pakietach po 3 lub 4 sztuki. Pozwala to zaoszczędzić do 75% czasu potrzebnego na logistykę bel. Gleba jest chroniona, ponieważ pojazdy załadowcze i transportowe muszą pokonywać mniejszą liczbę przejazdów. Jeśli nagle zacznie padać, górna bela chroni pozostałe przed zamoczeniem.

20 lat UNIWRAP

Od samego początku.

Przez ostatnie 20 lat wsłuchiwaliśmy się w głos naszych klientów. Efektem jest coś, z czego można być dumnym:

 • Kompaktowa koncepcja jednoosiowa zapewniająca optymalną zwrotność
 • Pojedyncza oś z ogumieniem o wysokości 26,5" dla optymalnej ochrony podłoża
 • Podłoga tnąca PRO - wbudowane zabezpieczenie przeciążeniowe rotora
 • Nowa koncepcja walców prasujących HD zapewniająca maksymalną trwałość
 • Wysokowydajna owijarka: 6 warstw folii w zaledwie 24 sekundy
 • Opcjonalne wiązanie folią w komorze prasy dla optymalnej jakości paszy
 • Hydraulicznie składane magazyny na folię do przyjaznej dla pleców wymiany folii
 • Zapas folii 14 rolek folii na długie dni robocze

Wszystkie informacje o UNIWRAP

CLAAS stale stara się dostosować swoje produkty do wymagań praktyki, dlatego zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian.

Dane techniczne i ilustracje należy traktować jako przybliżone. Mogą one obejmować elementy nienależące do wyposażenia standardowego.

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. kodeksu cywilnego.

1 Rabat dotyczy płatności w miesiącach: wrzesień 7%, październik 6%, listopad 5%, grudzień 4%.

2 Finansowanie 0% do 5 lat przy określonym wkładzie własnym klienta z uwzględnieniem możliwości finansowania VAT do 4 miesięcy. Dotyczy nowych kombajnów, sieczkarni, pras wielkogabarytowych

CLAAS. W przypadku tego finansowania opłata manipulacyjna wynosi 1% wartości netto maszyny. Pierwsza rata płatna w sierpniu 2022. Niniejsza propozycja ma charakter wyłącznie informacyjny, nie

stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki zostały przygotowane w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR 1M 0,18%.

W przypadku jej zmiany wysokość oprocentowania, a w związku z tym kwota rat, może ulec zmianie. Promocja ważna jest do 31.12.2021 roku. Warunkiem zawarcia umowy finansowania jest uzyskanie

przez klienta potwierdzenia posiadanej zdolności kredytowej przez CLAAS Financial Services SAS.

3 Dotyczy maszyn CLAAS zakupionych w ofercie Przedsmak. Kontrola pożniwna musi zostać wykonana u autoryzowanego Dealera CLAAS do 31.12.2022.

4 Rabaty na wyposażenie mogą się różnić w zależności od modelu maszyny CLAAS.

5 Roczny bezpłatny dostęp do modułu CLAAS Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet wiąże się z wdrożeniem oprogramowania przez zespół 365FarmNet Polska – pełna usługa obejmuje założenie

darmowego konta, wprowadzanie pól i udostępnienia modułu CLAAS Crop View na koncie użytkownika.

Szczegóły u autoryzowanych Dealerów CLAAS oraz w regulaminie.

Oferta ważna do 31.12.2021.