CLAAS Financial Services

Państwa sukces to także nasz sukces

Nasze motto brzmi: "Państwa sukces to także nasz sukces". Właśnie dlatego szukamy rozwiązań finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

CLAAS Financial Services (CFS) jest oddziałem finansowym w CLAAS. CLAAS Financial Services stworzono po to, aby na całym świecie proponować naszym klientom produkty finansowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Od chwili powstania CLAAS Financial Services w roku 1999, klienci na całym świecie mogą korzystać z naszych innowacyjnych produktów finansowych. Wyróżnienie za nowoczesne rozwiązania, które otrzymał CFS jako jedyny bank na międzynarodowych targach rolniczych potwierdziło dobrą opinię o nas, jako o liderze innowacji. To wyróżnienie otrzymaliśmy na SIMA 2003 w Paryżu za program leasingu kombajnów.

Każdy kraj na świecie ma inne uregulowania prawne w zakresie finansowania wyposażenia technicznego. CLAAS Financial Services reprezentowany jest w 11 krajach świata, proponując naszym klientom najlepsze rozwiązania finansowe obejmujące zakup maszyn CLAAS.

CLAAS Financial Services stale troszczy się o to, aby naszą ofertę rozciągać na nowe kraje. Jeśli dzisiaj nie ma nas jeszcze w Państwa kraju, to wcale nie znaczy, że nie będzie nas tam jutro.

Dane statystyczne

  • Inwestycje: ponad 1 miliard Euro
  • Zawarte umowy: ponad 20.000
  • Finansowanie: ponad 2000 kombajnów
  • Finansowanie: ponad 5000 ciągników
  • CFS jest obecnie reprezentowany w 11 krajach świata
  • CFS był i jest jedynym bankiem wyróżnionym na międzynarodowych targach rolniczych "SIMA 2003" za program leasingu kombajnów.

 
Kalendarz wydarzeń