Filtry CLAAS ORIGINAL.

Wysoka jakość - teraz w korzystnej cenie. Już od 95,61 zł netto.*

Często zastanawiasz się czy wybrać zamiennik czy może oryginał? Te czasy minęły. Skorzystaj z naszej oferty, w której filtry możesz kupić już od: 95,61 zł netto.*        

Dlaczego warto wybrać filtry CLAAS ORIGINAL?

Od 2010 CLAAS wspólnie z DEULA Regensburg prowadzi intensywne testy polowe części zamiennych CLAAS ORIGINAL w porównaniu do innych znajdujących się na rynku. Dużą wagę przywiązuje się tu do równoległego użytkowania części CLAAS ORIGINAL oraz zamienników w identycznych warunkach. Tylko w ten sposób można rzetelnie dokonać porównania i rzetelnej oceny.

Filtrowanie paliwa rozpoczyna się we wstępnym filtrze paliwa, który chroni układ paliwowy w Twojej maszynie przed nadmierną ilością wody, jak również zgrubnych zanieczyszczeń mogących dostawać się np. przy tankowaniu na polu. Zasadnicze filtry paliwa CLAAS ORIGINAL chronią Twój układ wtryskowy przed resztkami brudu i drobnymi cząstkami, aby uniknąć uszkodzenia wtryskiwaczy i pomp wysokociśnieniowych.

Filtry oleju silnikowego CLAAS ORIGINAL chronią Twój silnik trwale i niezawodnie przed przedwczesnym zużyciem elementów silnika. Wysokiej jakości materiał filtracyjny - bibuła filtracyjna składa się ze specjalnej mieszanki celulozy i włókien syntetycznych. Pomimo gęstej struktury włókien (dobre właściwości filtracyjne) element filtrujący charakteryzuje się wysokim przepływem oleju. Dzięki temu olej szybko dociera do wrażliwych punktów smarnych.

Szczególnie ciężkim warunkom pracy w zapyleniu poddawane są filtry powietrza w silniku. Wysokiej jakości materiał filtracyjny w filtrze  powietrza CLAAS ORIGINAL, dzięki swemu specjalnemu złożeniu zapewnia niezakłócony przepływ zapylonego powietrza. Specjalna geometria fałd materiału filtracyjnego zapewnia  równomierne ich układanie się obok siebie. Gwarantuje to wysoki poziom separacji brudu i utrzymanie właściwego ciśnienia ssania przez cały okres pracy. Przekłada się to wprost na oszczędności w zużyciu paliwa.

Nowoczesne maszyny rolnicze wyposażane są w coraz powszechniej w skomplikowane i kosztowne układy hydrauliczne. Niezwykle precyzyjnie wykonane zawory, pompy czy silniki hydrauliczne wymagają czystego, przefiltrowanego oleju hydraulicznego.

Filtry kabinowe CLAAS chronię operatora przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Idealnie dopasowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają czyste powietrze i komfort pracy w kabinie.

Spraw, aby Twoja maszyna bezpiecznie pracowała przy maksimum swoich możliwości. Skorzystaj  z promocyjnej ceny na:


√ Filtry paliwa

√ Filtry oleju

√ Filtry oleju hydrauliki

√ Filtry powietrza silnika

√ Filtry kabiny

Oryginalne filtry CLAAS. Skorzystaj z naszej oferty i kupuj oryginał w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę u najbliższego Dealera marki CLAAS.

Znajdź Dealer

Jeżeli posiadasz starszą maszynę CLAAS, która jest eksploatowana na niskim poziomie może zainteresować Cię nasza oferta na części CLAAS SILVER LINE.  Właściwa jakość w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły


* Sugerowana cena detaliczna netto filtra o numerze 00 1140 821 2. Rzeczywista cena detaliczna zależy wyłącznie od dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych autoryzowanych dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży. Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 28.02.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Dealerów biorących udział w akcji.