Skorzystaj z wielu korzyści związanych z wczesną datą zakupu!

Wykorzystaj okazję do dalszego zwiększania rentowności swoich inwestycji. Program przedsezonowego zakupu kombajnów CLAAS 2023 charakteryzuje się korzystnymi warunkami wczesnego zakupu i ofertami finansowania.

bild-konditionen

Rabat aż do 7% wartości netto maszyny.1

Rabat z tytułu wczesnej płatności – im wcześniej nastąpi  płatność, tym wyższa jego wartość. 7% przy płatności we wrześniu, 6% w październiku, 5% w listopadzie i 4% w grudniu. Rabat przyznaje się również przy skorzystaniu z finansowania fabrycznego CLAAS – wpłata z tego tytułu traktowana jest na równi z płatnością w gotówce.

0-percent-pic

Prawdziwe 0%.2

CLAAS oferuje możliwość sfinansowania zakupu nowych kombajnów na warunkach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Pożyczka prawdziwe 0% to propozycja, które pomoże wyposażyć gospodarstwo w najlepszej jakości sprzęt.  

50-percent-pic

Rabat 50% na pakiety wyposażenia.3

Możliwość uzyskania promocyjnego rabatu 50% na atrakcyjne pakiety wyposażenia w nowych kombajnach CLAAS.

 • Pakiety

  Do kombajnów CLAAS LEXION serii 8000/7000 pakiet składa się z:

  • System prowadzenia GPS PILOT – odbiornik SAT 900 GNSS  z terminalem CEMIS 1200

  Do kombajnów CLAAS LEXION serii 6000/5000 pakiet składa się z:

  • siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew

  Do kombajnów CLAAS TRION serii 700 pakiet składa się z:

  • siekacz słomy SPECIAL CUT z rozrzutnikiem plew

  Do kombajnów CLAAS TRION serii 600/500 pakiet składa się z:

  • rozrzutnik plew
365-farmnet-pic

365FarmNet Crop View do kombajnów LEXION za 1 zł.4

Roczny dostęp do modułu CLAAS Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet, który pozwala monitorować aktualny stan rozwoju roślin na polu oraz samodzielnie tworzyć mapki aplikacyjne zmiennego wysiewu nasion i nawozów.  

Więcej

early-sales-pic2

Oddaj stary, odbierz nowy.

Rozliczenie maszyny używanej jako wpłaty własnej na nową maszynę CLAAS dopasowaną do własnych zapotrzebowań gospodarstwa, która będzie gotowa do pracy w czasie następnych żniw.  

Nowy CLAAS LEXION.

bild-lexion

Zmniejsz zużycie paliwa i zwiększ swoją wydajność.

Maksymalna wydajność i efektywność to najważniejsze kryteria sukcesu, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach. Topowe modele LEXION przekonują zużyciem paliwa na poziomie ok. 1 l/t przy dużej przepustowości.

 • Nowa kabina dla maksymalnego komfortu.
 • Nowy model: LEXION MONTANA.

Nowy LEXION

Wykorzystaj wszystkie korzyści wynikające z wczesnego zakupu!

TRION 700 

Nie ma czasu na kompromisy.

Każde pole jest inne, każde gospodarstwo jest inne. Systemy przepływu materiału w TRION 700 APS HYBRID można precyzyjnie dopasować do swoich upraw i sposobów młócenia. Od kanału wlotowego przez system omłotu i separację wtórną po zarządzanie słomą - masz wszystkie opcje.

TRION 600/500 

Liczy się każde ziarno.

Zespół młócący APS WALKER pracuje tak wydajnie, że przez oddzielanie resztek ziarna w TRION 600 / 500 przechodzi tylko około 10% ziarna. 90% ziarna jest już oddzielone od słomy, zanim trafi ona na wytrząsacze- niezależnie od tego, jak trudne są warunki zbioru i czy młócona jest mokra czy sucha słoma.

TRION MONTANA

TRION zbiera plony równie wydajnie na zboczach jak i na płaskim terenie.

Pracuje  tak samo skutecznie i z taką samą mocą na zboczach, jak i na płaskim terenie: kombajny CLAAS MONTANA zdobyły w tej dziedzinie międzynarodową sławę. Z w pełni automatyczną kompensacją zboczy do 18% i kompensacją wzdłużną do 6%, TRION MONTANA radzi sobie nawet na najbardziej wzniosłych pochyleniach.

Przyrządy żniwne CLAAS

CLAAS oferuje Państwu odpowiedni osprzęt do każdej wymłacanej uprawy. Nowe zespoły tnące VARIO i CONVIO oferują dużą siłę uderzenia i doskonałą wydajność pracy. Twój kombajn automatycznie rozpoznaje przystawkę. Inteligentne systemy wspomagania operatora sprawiają, że każda z Twoich czynności jest bardziej opłacalna.

Więcej informacji

1 Rabat dotyczy płatności w miesiącach: wrzesień 7%, październik 6%, listopad 5%, grudzień 4%. 
2 Finansowanie udzielane przez CLAAS Financial Services SAS Spółka Akcyjna Uproszczona Odział w Polsce („CFS”) w formie pożyczki. z oprocentowaniem 0% na 2 lata przy spełnieniu obowiązku uiszczenia przez klienta wymaganego wkładu własnego oraz dodatkowo z uwzględnieniem możliwości finansowania VAT do 4 miesięcy. Raty płatne będą miesięcznie lub kwartalnie. Opłata manipulacyjna wynosi 0,5% wartości netto maszyny. Oferta dotyczy nowych kombajnów marki CLAAS i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. CFS informuje, że  przyjęta do kalkulacji oferty stała stopa procentowa oparta jest na kosztach pozyskania funduszy, które zostały skalkulowane dla oferty promocyjnej na podstawie danych aktualnych na dzień 19.08.2022. CFS zastrzega, że warunki oferty i przyjęta stała stopa procentowa mogą podlegać aktualizacji w sytuacji, w której koszty pozyskania funduszy przez CFS wzrosną po dacie wskazanej powyżej, ale w trakcie obowiązywania promocji. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 30 listopada  2022 roku. CFS zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. Oferta jest ważna pod warunkiem (i) niezwłocznego dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania), (ii) wydania przez CFS pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania oraz (iii) podpisania przez klienta umowy o finansowanie oraz uiszczenia wkładu własnego najpóźniej do 30 listopada 2022 roku lub w okresie trwania kampanii, jeśli zostanie wcześniej zakończona. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie. Szczegóły oferty można uzyskać u autoryzowanych dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS.
3 Rabaty na wyposażenie mogą się różnić w zależności od modelu  kombajnu CLAAS i ich dostępności. Promocja obowiązuje od 1.09.2022 do 31.12.2022. 
4 Roczny bezpłatny dostęp do modułu 365FarmNet Crop View w oprogramowaniu 365FarmNet wiąże się z wdrożeniem  oprogramowania przez zespół 365FarmNet Polska – pełna usługa obejmuje założenie darmowego konta, wprowadzanie pól i udostępnienia modułu 365FarmNet Crop View na koncie użytkownika.  Szczegóły u autoryzowanych Dealerów CLAAS oraz w regulaminie. Oferta ważna do 31.12.2022.