100% genów Le Mans.

Ciągniki AXION serii 800 First CLAAS. Sprawdź bogate wyposażenie. Skorzystaj z finansowania 0,37% na 3 lata.

100% genów Le Mans.

Ciągniki AXION serii 800 First CLAAS. Sprawdź bogate wyposażenie. Skorzystaj z finansowania 0,37% na 3 lata.

AXION serii 800 First CLAAS.

Ciągniki dużej mocy o masie własnej ponad 8 ton. Stworzone do ciężkich prac polowych i wysokich obciążeń. Zaskakują wygodą pracy oraz niskim zużyciem paliwa. Osiągają uznanie klientów dzięki: rozłożeniu masy 50/50, dobrze zestopniowanej przekładni, oraz naprawdę intuicyjnej obsłudze.

Cena sugerowana:
Zapytaj Dealera

Moc maks. od – 205KM
Silnik 6 cyl.

Sprawdź co oferują nasze maszyny w ekskluzywnej wersji wyposażenia First CLAAS.

Amortyzowana oś PROACTIV
Moc maks. od – 205 KM
Układ hydrauliczny LS o wydatku 150l/min
Podnośnik przedni o udźwigu = 4,6 tony
Przekładnia 24/24 z automatyczną zmianą wszystkich przełożeń
Rozkład masy 50/50
Klimatyzacja
4 pary zaworów hydraulicznych
Skórzana kierownica
Amortyzowana 4 punktowo kabina
System TELEMATICS BASIC 1 rok w standardzie
14 reflektorów roboczych
Klimatyzowany schowek pod siedzeniem pasażera
 • Amortyzowana oś PROACTIV
 • Moc maks. od – 205 KM
 • Układ hydrauliczny LS o wydatku 150l/min
 • Podnośnik przedni  o udźwigu = 4,6 tony
 • Przekładnia 24/24  z automatyczną zmianą wszystkich przełożeń
 • Rozkład masy 50/50
 • Klimatyzacja
 • 4 pary zaworów hydraulicznych
 • Skórzana kierownica
 • Amortyzowana 4 punktowo kabina
 • System TELEMATICS BASIC 1 rok w standardzie
 • 14 reflektorów roboczych
 • Automatyczne stabilizatory na cięgłach dolnych

Skorzystaj z oferty na finansowanie fabryczne CLAAS oferowane przez CLAAS Financial Services.

Finansowanie 0,37% na 3 lata.2

Dlaczego warto wybrać ciągniki CLAAS?

Precyzja wykonania

Nasze ciągniki produkowane są w ultranowoczesnej, niedawno ponownie otwartej fabryce CLAAS w Le Mans. Gruntowna przebudowa zakładu pozwoliła na maksymalizację jakości, precyzji oraz kontroli etapów produkcji. Proces ten jest niemalże tak samo dokładny i precyzyjny jak budowa samochodu wyścigowego.

Testowane w Trange

W połowie 2012 roku powstało nowe centrum testowania i sprawdzania poprawności działania maszyn w miejscowości Trange. Zapewnia to nam całkowitą kontrolę nad rozwojem i jakością nowych modeli.

Wielokrotnie nagradzane

Ciągniki CLAAS są wielokrotnie wyróżniane nagrodami z całego świata. CLAAS AXION z nagrodą Ciągnik Roku 2021, CLAAS ARION serii 400, który zwyciężył w teście ciągników w 2021 roku. AXION 800 ze złotem IF Product Design Award. AXION 800 Ciągnik roku 2014 oraz Maszyna roku 2014.Ciągniki CLAAS otrzymywały wielokrotnie wyróżnienia  na rynku krajowym.

Drobiazgowa kontrola jakości

Najwyższa jakość wyprodukowanych przez nas maszyn jest dla nas bardzo ważna. W celu ich kontroli w zmodernizowanej fabryce w Le Mans we Francji zostały utworzone nowoczesne stanowiska kontroli jakości, przez które przechodzi każdy wyprodukowany ciągnik.

Wysoki komfort pracy

Najwyższy komfort pracy dzięki zastosowaniu amortyzowanej osi przedniej, amortyzacji kabiny w 4 punktach, amortyzowanemu fotelowi operatora oraz amortyzacji TUZ.

Serwis  i części już w 24h

24h – tyle trwa jeden ze słynnych wyścigów samochodowych na świecie. Tyle samo może trwać dostarczenie niezbędnych części do twojej maszyny. Nasza struktura magazynów pozwala nam na ekspresowe działanie. Wykwalifikowany i profesjonalny serwis zadba o prawidłowy montaż i szybką naprawę maszyny.

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.12.2021.

2 Finansowanie 0,37% na 3 lata przy określonym wkładzie własnym klienta, z uwzględnieniem możliwości finansowania VAT do 4 miesięcy. Opłata manipulacyjna 1% wartości netto maszyny. Niniejsza propozycja jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki zostały przygotowane w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR 1M 0,55%. W przypadku jej zmiany wysokość oprocentowania, a w związku z tym kwota rat, może ulec zmianie. Warunkiem zawarcia umowy finansowania jest uzyskanie przez klienta potwierdzenia posiadanej zdolności kredytowej przez CLAAS Financial Services SAS. Oferta finansowania ważna do 31.12.2021

Dane techniczne i ilustracje należy traktować jako przybliżone. Mogą one obejmować elementy nienależące do wyposażenia standardowego.

Szczegóły u autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w promocji.