100% genów Le Mans.

Ciągnik ARION 650 First CLAAS. Sprawdź bogate wyposażenie. Skorzystaj z pożyczki 1,36% na 3 lata.

100% genów Le Mans.

Ciągnik ARION 650 First CLAAS. Sprawdź bogate wyposażenie. Skorzystaj z pożyczki 1,36% na 3 lata.

ARION 650 First CLAAS.

Mocne 185 KM, duże koła 42 cali, zwarta budowa, duży rozstaw osi oraz doskonały rozkład masy 50/50 to cechy idealnego ciągnika. Wraz z mocnym przednim TUZ sprawiają, że ciągnik ARION 650 wyposażony w 6-cylidrowy silnik nie boi się najcięższych zadań. Spraw, aby Twoje gospodarstwo zyskało solidne narzędzie pracy. Zadbaj o swój komfort i wydajność pracy.

Cena sugerowana:
Zapytaj Dealera

Moc maks – 185KM
Silnik 6 cyl.

Sprawdź co oferują nasze maszyny w ekskluzywnej wersji wyposażenia First CLAAS.

Amortyzowana oś PROACTIV
Moc maks. – 185KM
Układ hydrauliczny LS o wydatku 150l/min
Podnośnik przedni o udźwigu = 3 tony
Przekładnia 24/24 z automatyczną zmianą wszystkich przełożeń
Rozkład masy 50/50
Klimatyzacja
4 pary zaworów hydraulicznych
Skórzana kierownica
Ogumienie:
650/65R42
540/65R30
Amortyzowana 4 punktowo kabina
Złącza Power Beyond
Klimatyzowany schowek pod siedzeniem pasażera
 • Amortyzowana oś PROACTIV
 • Moc maks. – 185KM
 • Układ hydrauliczny LS o wydatku 150l/min
 • Podnośnik przedni  o udźwigu = 3 tony
 • Przekładnia 24/24 z automatyczną zmianą wszystkich przełożeń
 • Rozkład masy 50/50
 • Klimatyzacja
 • 4 pary zaworów hydraulicznych
 • Skórzana kierownica
 • Ogumienie:650/65R42 540/65R30
 • Amortyzowana 4 punktowo kabina
 • Przygotowany do Power Beyond

Skorzystaj z oferty na finansowanie fabryczne CLAAS oferowane przez CLAAS Financial Services.

Pożyczka 1,36% na 3 lata.2

Dlaczego warto wybrać ciągniki CLAAS?

Precyzja wykonania

Nasze ciągniki produkowane są w ultranowoczesnej, niedawno ponownie otwartej fabryce CLAAS w Le Mans. Gruntowna przebudowa zakładu pozwoliła na maksymalizację jakości, precyzji oraz kontroli etapów produkcji. Proces ten jest niemalże tak samo dokładny i precyzyjny jak budowa samochodu wyścigowego.

Testowane w Trange

W połowie 2012 roku powstało nowe centrum testowania i sprawdzania poprawności działania maszyn w miejscowości Trange. Zapewnia to nam całkowitą kontrolę nad rozwojem i jakością nowych modeli.

Wielokrotnie nagradzane

Ciągniki CLAAS są wielokrotnie wyróżniane nagrodami z całego świata. CLAAS AXION z nagrodą Ciągnik Roku 2021, CLAAS ARION serii 400, który zwyciężył w teście ciągników w 2021 roku. AXION 800 ze złotem IF Product Design Award. AXION 800 Ciągnik roku 2014 oraz Maszyna roku 2014.Ciągniki CLAAS otrzymywały wielokrotnie wyróżnienia  na rynku krajowym.

Drobiazgowa kontrola jakości

Najwyższa jakość wyprodukowanych przez nas maszyn jest dla nas bardzo ważna. W celu ich kontroli w zmodernizowanej fabryce w Le Mans we Francji zostały utworzone nowoczesne stanowiska kontroli jakości, przez które przechodzi każdy wyprodukowany ciągnik.

Wysoki komfort pracy

Najwyższy komfort pracy dzięki zastosowaniu amortyzowanej osi przedniej, amortyzacji kabiny w 4 punktach, amortyzowanemu fotelowi operatora oraz amortyzacji TUZ.

Serwis  i części już w 24h

24h – tyle trwa jeden ze słynnych wyścigów samochodowych na świecie. Tyle samo może trwać dostarczenie niezbędnych części do twojej maszyny. Nasza struktura magazynów pozwala nam na ekspresowe działanie. Wykwalifikowany i profesjonalny serwis zadba o prawidłowy montaż i szybką naprawę maszyny.

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.12.2021.

1 Sugerowana cena detaliczna netto fabrycznie nowego ciągnika CLAAS ARION 470 w wersji FIRST CLAAS.

2 Finansowanie 1,36% na 3 lata przy określonym wkładzie własnym klienta, z uwzględnieniem możliwości finansowania VAT do 4 miesięcy. Dla pożyczki europejskiej oprocentowanie ulega podwyższeniu o ok. 0,5%. Opłata manipulacyjna 1% wartości netto maszyny. Niniejsza propozycja jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki zostały przygotowane w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR 1M 0,55%. W przypadku jej zmiany wysokość oprocentowania, a w związku z tym kwota rat, może ulec zmianie. Warunkiem zawarcia umowy finansowania jest uzyskanie przez klienta potwierdzenia posiadanej zdolności kredytowej przez CLAAS Financial Services SAS. Oferta finansowania ważna do 31.12.2021

Dane techniczne i ilustracje należy traktować jako przybliżone. Mogą one obejmować elementy nienależące do wyposażenia standardowego.

Szczegóły u autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w promocji.