100% genów Le Mans.

Ciągnik ARION 460 First CLAAS. Sprawdź bogate wyposażenie. Skorzystaj z pożyczki 1,36% na 3 lata.

100% genów Le Mans.

Ciągnik ARION 460 First CLAAS. Sprawdź bogate wyposażenie. Skorzystaj z pożyczki 1,36% na 3 lata.

ARION 460 First CLAAS.

Ciągnik o mocy 145 KM z rozkładem masy 50/50 to idealna maszyna do prac pomocniczych jak i głównych w średnim gospodarstwie. Amortyzowana kabina w dwóch punktach oraz miękka oś gwarantują wysoki komfort pracy. Szerokie ogumienie oraz przekładnia o 24 przełożeniach poprawiają uciąg i wydajność maszyny. Wysoka moc pozwala na pracę z szerokim spektrum wymagających maszyn czerpiących moc z WOM.

Cena sugerowana:
Zapytaj Dealera

Moc maks z CPM. – 145KM
Silnik 4 cyl.

Sprawdź co oferują nasze maszyny w ekskluzywnej wersji wyposażenia First CLAAS.

Amortyzowana oś PROACTIV
Moc maks. z CPM – 145KM
Układ hydrauliczny o wydatku 100l/min
SMART STOP
Przekładnia 24/24 z automatyczną zmianą wszystkich przełożeń
Rozkład masy 50/50
Klimatyzacja
TUZ o udźwigu maks. 5750 kg
Skórzana kierownica
Rewerser na wielofunkcyjnym uchwycie
Amortyzowana 2 punktowo kabina
Ogumienie:
600/65R38
480/65R28
Klimatyzowany schowek pod siedzeniem pasażera
 • Amortyzowana oś PROACTIV
 • Moc maks. z CPM. – 145KM
 • Układ hydrauliczny o wydatku 100l/min
 • SMART STOP
 • Przekładnia 24/24 z automatyczną zmianą wszystkich przełożeń
 • Rozkład masy 50/50
 • Klimatyzacja
 • TUZ o udźwigu maks. 5750 kg
 • Skórzana kierownica
 • Rewerser na wielofunkcyjnym uchwycie
 • Amortyzowana 2 punktowo kabina
 • Ogumienie: 600/65R38, 480/65R28

Skorzystaj z oferty na finansowanie fabryczne CLAAS oferowane przez CLAAS Financial Services.

Pożyczka 1,36% na 3 lata.2

Dlaczego warto wybrać ciągniki CLAAS?

Precyzja wykonania

Nasze ciągniki produkowane są w ultranowoczesnej, niedawno ponownie otwartej fabryce CLAAS w Le Mans. Gruntowna przebudowa zakładu pozwoliła na maksymalizację jakości, precyzji oraz kontroli etapów produkcji. Proces ten jest niemalże tak samo dokładny i precyzyjny jak budowa samochodu wyścigowego.

Testowane w Trange

Najlepsze zespoły wyścigowe wielokrotnie testują swoje maszyny. Nie inaczej jest w przypadku maszyn CLAAS. W połowie 2012 roku powstało nowe centrum testowania i sprawdzania poprawności działania maszyn w miejscowości Trange. Zapewnia to nam całkowitą kontrolę nad rozwojem i jakością nowych modeli.

Wielokrotnie nagradzane

Ciągniki CLAAS są wielokrotnie wyróżniane nagrodami z całego świata. CLAAS AXION z nagrodą Ciągnik Roku 2021, CLAAS ARION serii 400, który zwyciężył w teście ciągników w 2021 roku. AXION 800 ze złotem IF Product Design Award. AXION 800 Ciągnik roku 2014 oraz Maszyna roku 2014.Ciągniki CLAAS otrzymywały wielokrotnie wyróżnienia  na rynku krajowym.

Drobiazgowa kontrola jakości

Najwyższa jakość wyprodukowanych przez nas maszyn jest dla nas bardzo ważna. W celu ich kontroli w zmodernizowanej fabryce w Le Mans we Francji zostały utworzone nowoczesne stanowiska kontroli jakości, przez które przechodzi każdy wyprodukowany ciągnik.

Wysoki komfort pracy

Najwyższy komfort pracy dzięki zastosowaniu amortyzowanej osi przedniej, amortyzowanej kabinie, amortyzowanemu fotelowi operatora, amortyzacji TUZ oraz wielofunkcyjnemu dżojstikowi na podłokietniku fotela.

Serwis  i części już w 24h

24h – tyle trwa jeden ze słynnych wyścigów samochodowych na świecie. Tyle samo może trwać dostarczenie niezbędnych części do twojej maszyny. Nasza struktura magazynów pozwala nam na ekspresowe działanie. Wykwalifikowany i profesjonalny serwis zadba o prawidłowy montaż i szybką naprawę maszyny.

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna do 31.12.2021.

2 Finansowanie 1,36% na 3 lata przy określonym wkładzie własnym klienta, z uwzględnieniem możliwości finansowania VAT do 4 miesięcy. Dla pożyczki europejskiej oprocentowanie ulega podwyższeniu o ok. 0,5%. Opłata manipulacyjna 1% wartości netto maszyny. Niniejsza propozycja jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Powyższe warunki zostały przygotowane w oparciu o stawkę referencyjną WIBOR 1M 0,55%. W przypadku jej zmiany wysokość oprocentowania, a w związku z tym kwota rat, może ulec zmianie. Warunkiem zawarcia umowy finansowania jest uzyskanie przez klienta potwierdzenia posiadanej zdolności kredytowej przez CLAAS Financial Services SAS. Oferta finansowania ważna do 31.12.2021

Dane techniczne i ilustracje należy traktować jako przybliżone. Mogą one obejmować elementy nienależące do wyposażenia standardowego.

Szczegóły u autoryzowanych Dealerów CLAAS biorących udział w promocji.