CLAAS Financial Services.

Sfinansuj zakup wymarzonego ciągnika za pomocą finansowania fabrycznego - dzięki pożyczce 0% na 3 lata.

CLAAS Financial Services.

Sfinansuj zakup wymarzonego ciągnika za pomocą finansowania fabrycznego - dzięki pożyczce 0% na 3 lata.

Ciągniki.

Nie czekaj do ostatniej chwili i skorzystaj z warunków promocji na zakup wymarzonej maszyny CLAAS już dziś. Zadbaj o swój komfort, wydajność  i niższe koszty produkcji. Skorzystaj z naszej oferty finansowania fabrycznego - pożyczka 0%* na 3 lata:

  • Brak odsetek przez 36 miesiący
  • Stała stopa procentowa

Dlaczego warto skorzystać z usług CLAAS Financial Services ?

Zapewniamy:

  • Minimum formalności.
  • Pewne finansowanie fabryczne.
  • Przejrzyste i zrozumiałe warunki umowy.
  • Prawdziwe 0%.
  • Indywidualne podejście do klienta.
  • Szybką decyzję kredytową.
  • Profesjonalne wsparcie na każdym etapie umowy.
  • Indywidualną opiekę Regionalnego Kierownika Sprzedaży. 

*1. Oferta obejmuje możliwość skorzystania z finansowania udzielanego przez CLAAS FINANCIAL SERVICES SAS SPÓŁKA AKCYJNA UPROSZCZONA ODDZIAŁ W POLSCE („CFS”) w formie pożyczki z oprocentowaniem 0% na okres do 36 miesięcy, przy spełnieniu obowiązku uiszczenia przez klienta wymaganego wkładu własnego. Raty płatne będą miesięcznie w zależności od okresu finansowania i wkładu własnego. Opłata manipulacyjna wynosi 1% wartości netto maszyny. Oferta dotyczy wszystkich ciągników marki CLAAS, zamówionych przez klientów u dealerów autoryzowanych CLAAS po 1 marca 2023 i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.

2. Powyższe warunki oferty zostały przygotowane w oparciu o stałą stopę procentową. CFS informuje, że przyjęta do kalkulacji oferty stała stopa procentowa oparta jest na kosztach pozyskania funduszy, które zostały skalkulowane dla oferty promocyjnej na podstawie danych aktualnych 1 czerwca 2023. CFS zastrzega, że warunki oferty i przyjęta stała stopa procentowana mogą podlegać aktualizacji w sytuacji, w której koszty pozyskania funduszy przez CFS wzrosną po dacie wskazanej powyżej, ale w trakcie obowiązywania promocji.

3. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i może być jednostronnie odwołana przez CFS w każdym czasie, przy czym jednocześnie zachowuje aktualność maksymalnie do 31.08.2023 roku. CFS zastrzega sobie prawo do przedłużenia promocji.

4. Oferta jest ważna pod warunkiem
(i) dostarczenia przez klienta wszystkich informacji i dokumentów wymaganych przez CFS celem skompletowania wniosku o finansowanie (zgodnie z obowiązującą w CFS procedurą     weryfikacyjną, w szczególności obejmującą zbadanie zdolności finansowej Klienta w zakresie spłaty zaciąganego zobowiązania),
(ii) wydania przez CFS pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania oraz
(iii) zamówienia maszyny u autoryzowanego dealera CLAAS w okresie obowiązywania kampanii. Finalne warunki finansowania mogą być uzależnione od zdolności kredytowej klienta ocenianej     przez CFS i różnić się od przestawionych w ofercie. W każdym przypadku warunki te zostaną końcowo uregulowane w zawartej umowie o finansowanie.

5. Szczegóły oferty można uzyskać u autoryzowanych dealerów CLAAS Polska oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży CFS.