CLAAS SILVER LINE

Właściwa jakość w atrakcyjnej cenie.

Dowiedz się wszystkiego o pasach, filtrach i łańcuchach CLAAS SILVER LINE.

CLAAS SILVER LINE

Właściwa jakość w atrakcyjnej cenie.

Dowiedz się wszystkiego o pasach, filtrach i łańcuchach CLAAS SILVER LINE.

Inteligentna alternatywa.

Kiedy Twoja maszyna CLAAS jest już od kilku lat użytkowana, rozpoczyna się dokładniejsza analiza stosunku kosztów do korzyści, aby koszty napraw i konserwacji pozostały na poziomie odpowiadającym jej wartości. Program CLAAS SILVER LINE przeznaczony dla maszyn o niższym profilu sezonowym, łączy w sobie niezawodność i przydatność do określonego celu z niższymi kosztami.

Twoje korzyści.

  • Oryginalne części CLAAS. 
    Sprawdzone, certyfikowane i zatwierdzone.
  • Idealne dopasowanie. 
    W 100% zgodne z Twoją maszyną CLAAS.
  • Zachowanie wysokiej wartości.
    Twój CLAAS pozostaje CLAAS.

Nasza oferta SILVER LINE: pasy, filtry, łańcuchy.

Pasy SILVER LINE wykorzystują wyselekcjonowane materiały, które są zoptymalizowane dla systemów napędowych Twojej maszyny. Konstrukcja pasów zapewnia ekonomiczne rozwiązanie, które jest dostosowane do aktualnej wartości maszyny i jednocześnie zapewnia doskonałą funkcjonalność.

Filtry SILVER LINE składają się z mediów filtracyjnych zoptymalizowanych dla używanej maszyny. Zapewniają one niezawodną i trwałą pracę elementów napędu.

Łańcuchy SILVER LINE, dzięki optymalnemu połączeniu komponentów, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ekonomiczną eksploatację maszyny. Ich właściwości, takie jak profile twardości, które są dokładnie określane i testowane pod kątem działających na nie sił i innych czynników, zapewniają niezawodne przenoszenie siły pociągowej.

Asortyment produktów SILVER LINE jest stale rozwijany. Obserwuj naszą stronę, będziemy Cie informować o nowych grupach produktów SILVER LINE.