Zapewnij sobie udane żniwa 2024.

Przyrząd żniwny każdego kombajnu to element mocno eksploatowany podczas corocznych żniw. Warto przed sezonem dokonać jego szczegółowego przeglądu i dokonać wymiany części zużywających się na nowe. Sprawdź naszą ofertę specjalną u swojego Autoryzowanego Dealera CLAAS na oryginalne części zamienne o najwyższej wydajności, zapewniające niezawodność podczas prac żniwnych.


Nazwa produktu

Numer Katalogowy

Sugerowana cena detaliczna netto

Nożyk kosy

00 0611 203 1

6,99 zł

Bagnet podwójny

00 0626 295 1

91,99 zł

Docisk kosy

00 0526 185 0

34,99 zł

Podbieracz

00 0626 299 1

72,99 zł


Nie trać czasu i pieniędzy na zamienniki. Sprawdź efekty testów polowych części CLAAS:

Testy polowe pokazują różnice.

Prawdziwość można sprawdzić tylko  w testach praktycznych. Odkryj różnice między częściami  ORIGINAL a zamiennikami.

Uzyskane wyniki pokazują, że części CLAAS ORIGINAL obok korzystnych kosztów na hektar oferują o wiele więcej:

•Zachowanie gotowości maszyny do pełnej wydajności

•Redukcja kosztów paliwa i konserwacji

•Lepsza jakość pracy

•Dłuższa wytrzymałość


Sprawdź


Nie zwlekaj, zgłoś się do najbliższego Autoryzowanego Dealera marki CLAAS.

Niniejsze materiały stanowią wyłącznie informację handlową i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66, § 1. kodeksu cywilnego. Oferta ważna od 15.05. do 31.07.2024 lub do wyczerpania zapasów. Zdjęcia maja charakter poglądowy. Oferta ważna u Autoryzowanych Dealerów biorących udział w akcji. Oferta w ramach tej akcji adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Klienci będący konsumentami mogą zgłosić się po dedykowaną ofertę do wybranego dealera biorącego udział w akcji. Podane warunki akcji są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów.


Na stronie widoczne są sugerowane ceny detaliczne netto. Rzeczywista cena detaliczna produktu zależy wyłącznie od Autoryzowanego Dealera. W przypadku sprzedaży konsumenckiej informacja o najniższej cenie tego modelu w okresie 30 dni stosowanej przez konkretnych Autoryzowanych Dealerów CLAAS jest dostępna w ich punktach sprzedaży.