Przedsmak 2017.

Im wcześniej, tym korzystniej.

Już dziś zdecyduj się na zakup Twojej nowej maszyny CLAAS.

Tylko do 31.12.2016!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby myśleć o następnych żniwach.

Prezentując nowości produktowe w dziedzinie kombajnów zbożowych i pras, CLAAS Polska rozpoczyna kampanię sprzedaży przedsezonowej. Atrakcyjne pakiety wyposażenia połączone z niskim oprocentowaniem pożyczki oraz rabatem za wczesną płatność to właśnie propozycja na sezon 2017.

Atrakcyjne pakiety wyposażenia.

Decydując się na zakup już teraz zyskujesz możliwość skonfigurowania kombajnów CLAAS w oparciu o specjalne pakiety, z rabatem aż do 30 000 PLN.

Finansowanie CLAAS.

Prawdziwe 0% na kombajny, sieczkarnie oraz prasy kostkujące marki CLAAS. Możliwość sfinasowania VAT na 0% na okres do 4 miesięcy oraz odroczenie terminu spłaty pierwszej raty do sierpnia 2017.

Przedsmak to także pożyczka na 8 lat na kombajny i sieczkarnie z oprocentowaniem tylko 3,29% oraz Nowość – możliwość sfinasowania prasy rolującej i przyczepy samozaładowczej z pierwszą ratą w maju 2017.

Im wcześniej tym korzystniej.

Możliwość uzyskania dodatkowego rabatu - skonto - z tytułu wcześniejszej płatności. Rabat aż do 7% wartości sprzętu.

Tylko do 31.12.2016!

Dowiedz się więcej i pobierz broszurę Przedsmak 2017

 
Dowiedz się więcej i pobierz broszurę Przedsmak 2017

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą sprzedaży przedsezonowej Przedsmak 2017 zgłoś się do nas wypełniając formularz.

NASZE NOWOŚCI.

Nowy wymiar wydajności.
TUCANO 560 to maksymalna wydajność w polu, optymalna jakość słomy oraz inteligentna kombinacja komfortu i jakości pracy operatora.

 
LEXION 670-620


TERRA TRAC zapewnia maksymalny komfort jazdy, dzięki hydropneumatycznej amortyzacji koła napędowego, kół jezdnych i rolek podporowych. Duża powierzchnia styku minimalizuje nacisk na glebę.

 
LEXION 780-740

Do wszystkich modeli LEXION 700/600.
Dzięki inteligentnemu systemowi AUTO SLOPE liczba obrotów dmuchawy podczas jazdy pod górę i z góry na bieżąco dopasowuje się do warunków, bazując na obrotach stawionych przez operatora.

 

Kuźnia sukcesu.
Wyznacza ona standardy na rynku dzięki unikalnej jakości cięcia FINE CUT oraz wyjątkowo zagęszczonym i perfekcyjnie uformowanym w wyniku automatycznej regulacji ciśnienia prasowania balotom.

 

Jeszcze lepsze wiązanie.
Dzięki aktywnemu wysokowydajnemu rotorowi prasy VARIANT 470/450 są idealnym rozwiązaniem do siana i słomy. Sprawdzony system ROTO FEED umożliwia przy tym osiągnięcie wyższych prędkości jazdy.

 
ROLLANT 620

Technologia. Komfort. Wydajność.
Nowa prasa stałokomorowa do balotów o średnicy 1,50 m szczególnie madaje się do produkcji surowej paszy, ale idealnie sprawdzi się również w sianie, słomie i kiszonce.

 
 
Wyszukiwanie dealerów

Jesteśmy tam gdzie Ty. O więcej informacji zapytaj dealera CLAAS w Twojej okolicy.

Znajdź dealera
Kalendarz wydarzeń