50.000 razy LEXION. Każda jedna sztuka.

Od pierwszej prezentacji LEXION w roku 1995 zakłady w Harsewinkel opuściło 50.000 sztuk tych kombajnów. Każdy z nich stworzono zgodnie z indywidualnymi życzeniami odbiorcy i zawsze zgodnie z naszymi, wysokimi standardami jakości. Towarzyszą Państwo jubileuszowej maszynie od produkcji przez liczne stanowiska na których wykonywane są setki testów dbających o precyzję, wydajność i niezawodność LEXION.

Wiele milionów KM.

Aby rozwijać pełną moc do 626 KM każdy LEXION otrzymuje silnik optymalnie dopasowany do ustalonej konfiguracji. W ciągu roku dzięki CLAAS POWER SYSTEMS wydobywamy kilka milionów najlepszych KM.

Towar pierwszej klasy.

Aby każdego roku tysiące maszyn punktualnie wyjeżdżało z zakładów, zautomatyzowane linie produkcyjne LEXION wymagają na poszczególnych punktach montażowych sekundowej dokładności. Tam specjaliści dbają o indywidualne zestawienie maszyny.

Wydajność się opłaca.

Na stanowisku kontrolnym wszystkie napędy, podzespoły i funkcje LEXION sprawdzane są pod pełnym obciążeniem, przygotowując kombajn do pracy w każdych warunkach.

Zasada wielu oczu.

Żadna maszyna i żaden protokół badania nie zastąpi ludzkiego oka. Dlatego przed wysyłką nasi inspektorzy osobiście, dokładnie biorą pod lupę każdy LEXION. Nic nie ukryje się przed ich krytycznym spojrzeniem.

Kamienie milowe 1995 - 2015.